На Донеччині відбулися великопісні реколекції

З 26 березня по 3 квітня 2017 року Божого у Краматорському деканаті Донецької області відбулися великопісні реколекції, які проводили отці редемптористи Ігор Павлій та Михайло Іваняк. Місіонерам допомагали сестри місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки) Наталія Заліська та Антонія Шелепило, а також мирянки Інна Ткач та Людмила Лехіцька.

Головну тему цьогорічних духовних вправ визначали слова Христа Господа на хресті: «Спраглий я!» (Ів. 19, 28). Спільно з провідниками реколекцій їх учасники заглиблювалися в Боже Слово, пізнаючи у його світлі стан власної душі і заохоту до життя згідно з Христовими заповідями.

Духовною програмою були охоплено близько 10 парафій і місійних станиць, серед них – греко-католицькі громади в Новодонецьку, Новостепанівці, Краматорську, Сонцевому, Костянтинівці, Покровську, Званівці, Роздолівці, Мирнограді, Добропіллі. Окрім цього, відбулися духовні зустрічі в Індустріальному інституті, школі-інтернаті. Отці і сестри відвідали зі Словом Божим військовий госпіталь, Благодійний фонд «Карітас-Краматорськ» та волонтерські організації, які на ділі свідчать про силу Христової любові посеред викликів сьогодення. У Мирнограді і Званівці відбулися Хресні дороги вулицями міста, в яких взяли участь не лише віруючі з місцевих громад, а й військові, що виконують своє покликання захищати мир на нашій землі.

Поряд із проповіддю Божого Слова важливе місце у великопісних місіях відігравали просвітницькі заходи. Зокрема, в Покровському індустріальному інституті місіонери провели лекцію з історії України на тему: «Роль Української Греко-Католицької Церкви у формуванні української держави і культури». Натомість у Миргородській школі-інтернаті відбувся захід з дітьми і вчителями на тему: «Пасхальні зустрічі», в рамках якого діти мали нагоду познайомитися з духовним змістом Великодня та навчитися народних великодніх гаївок.

Місіонери і місіонерки щиро дякували місцевим душпастирям, парафіянам і прихожанам, як рівно ж усім людям доброї волі, з якими мали нагоду зустрічатися, молитися і спілкуватися в періоді духовних вправ, за «теплоту їхніх сердець і домівок, за українську мову, за їхню відважну гідну наслідування віру».

Департамент інформації
за матеріалами с. Наталії Заліської МНІ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh