З подачі Росії на Харківщині людей підбурюють, щоб ті виходили з протестами проти видобутку українського газу

У Харківській області триває старанно підборкувана провокаторами боротьба проти видобутку газу. Українські компанії з кожним роком нарощують видобуток, і це зі зрозумілих причин викликає роздратування у сусідньої країни. Тому підбивають на протести місцеве населення – залякують селян страшними екологічними наслідками видобутку, розповідають ті ж самі страшилки, які у 2013 році в Донецькій області розганяли представники «Українського вибору» і КПУ. Про це повідомляє український блогер Дениса Казанського.

За його словами, людей закликають перекривати траси, виходити на мітинги, перешкоджати геологорозвідувальним роботам. Тактика ця не нова – все це відбувалося на Донеччині напередодні війни, восени 2013 року. Перекривали дорогу тоді під Слов’янськом, а організовував цю акцію місцевий комуніст Хмельовий – активний учасник ДНР в 2014-м. В Харківській області з початку літа активно підбивають на акції непокори селян Лизогубовка. Там теж перекривали трасу і пікетували сільрада.

Денис Казанський зазначає, що все це набагато серйозніше, ніж здається, і ігнорувати такі процеси не можна. Державі потрібно працювати з людьми, роз’яснювати їм, чому необхідно видобувати природний газ, показувати на прикладі інших районів Полтавської, Сумської та Харківської областей, що нічого страшного в свердловинах немає, ніхто з них не помер, і родючі поля не перетворилися в пустелі. Організатори всіх цих протестів користуються недоліком інформації і технічної неграмотності населення. Не варто поступати їм ініціативу. Навпаки, слід пояснювати, що це за люди і які цілі вони переслідують.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh