Авторські статті

З подачі Росії на Харківщині людей підбурюють, щоб ті виходили з протестами проти видобутку українського газу

У Харківській області триває старанно підборкувана провокаторами боротьба проти видобутку газу. Українські компанії з кожним роком нарощують видобуток, і це зі зрозумілих причин викликає роздратування у сусідньої країни. Тому підбивають на протести місцеве населення – залякують селян страшними екологічними наслідками видобутку, розповідають ті ж самі страшилки, які у 2013 році в Донецькій області розганяли представники «Українського вибору» і КПУ. Про це повідомляє український блогер Дениса Казанського.

За його словами, людей закликають перекривати траси, виходити на мітинги, перешкоджати геологорозвідувальним роботам. Тактика ця не нова – все це відбувалося на Донеччині напередодні війни, восени 2013 року. Перекривали дорогу тоді під Слов’янськом, а організовував цю акцію місцевий комуніст Хмельовий – активний учасник ДНР в 2014-м. В Харківській області з початку літа активно підбивають на акції непокори селян Лизогубовка. Там теж перекривали трасу і пікетували сільрада.

Денис Казанський зазначає, що все це набагато серйозніше, ніж здається, і ігнорувати такі процеси не можна. Державі потрібно працювати з людьми, роз’яснювати їм, чому необхідно видобувати природний газ, показувати на прикладі інших районів Полтавської, Сумської та Харківської областей, що нічого страшного в свердловинах немає, ніхто з них не помер, і родючі поля не перетворилися в пустелі. Організатори всіх цих протестів користуються недоліком інформації і технічної неграмотності населення. Не варто поступати їм ініціативу. Навпаки, слід пояснювати, що це за люди і які цілі вони переслідують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.