Авторські статті

Політолог розповів, як не чекати реформи роками, а вже зараз зробити зарплати в Україні не нижчими, ніж у Польщі

Продовження відтоку робочої сили за кордон може знову загнати нашу країну у глибоку економічну кризу і зупинити розвиток нашої економіки. Така інформація опублікована в інфляційному звіті НБУ. Україна вже зіткнулася з тією ситуацією, коли не вистачає робочих рук. Людей катастрофічно не вистачає в будівництві, промисловості, сільському господарстві, транспорті і зв’язку.

Коментуючи новину, український політолог і блогер Кирило Сазонов пояснює, що все цілком логічно. Там, де люди працюють – там і спостерігається зростання економіки. Висновок очевидний: працювати в Україні має бути вигідніше, ніж у тій же Польщі. По-іншому відтоку потенційних працівників не зупинити. Як цього домогтися? Зробити податки нижчі, правила простіші, різного роду контролерів менше. Бізнес сам почне працювати по-європейськи і, отже, зацікавлювати наших людей не їхати за кордон.

Кирило Сазонов зазначає, що при цьому не потрібно забувати про залізобетонні гарантії захисту власності власності та справедливі суди. «Але доведеться забути про популізм і навчитися економити…», – резюмував політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.