З метою протидії мародерству “Свобода” створює на місцях спеціяльні підрозділи оперативного реагування

ВО “Свобода” формує на місцях спеціяльні мобільні підрозділи з метою оперативного реагування на будь-які елементи невпорядкованости та недопущення випадків мародерства. Про це у понеділок, 24 лютого 2014 року, в етері програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Олександра Сич.

На переконання свободівця, здоровий глузд і розсудливість суспільства переважать незначні елементи надлишкової революційности, які у короткому проміжку часу властиві будь-якій революції: “Переконаний, що глибинна народна мудрість переважить ті невеликі елементи хаосу або надлишкової революційности, які незмінно супроводжують будь-яку революцію. Кожна палиця має два кінці. І багато чиновників, великих і маленьких, сьогодні отримавши переляк, уже завтра, коли ситуація врегулюється, перед тим, як робити якусь недобру справу, спочатку десятки разів подумають”.

У цьому контексті Олександр Сич охарактеризував і дії нардепа Олеся Донія, який нещодавно звинуватив свободівців у побитті, внаслідок чого він начебто отримав струс мозку: “Завжди слід відповідати за свої дії. Якщо ти, чоловіче, пішов на спілку з Партією регіонів, то не називай себе опозиціонером. От і все! Якщо ж йому хтось зробив зауваження, чому ти це зробив, то, будь добрий, відповідай за свої слова!”. Нагадаємо, нещодавно Олесь Доній, який неодноразово публічно декларував власну опозиційність до злочинного режиму Януковича, спільно з Партією регіонів і наперекір опозиції підтримав низку одіозних законопроєктів, серед яких, зокрема, Державний б’юджет на 2014 рік, не голосував за законопроєкт про скасування сумнозвісного мовного закону Ківалова-Колесніченка тощо.

За словами Олександра Сича, ті свободівці, які перебувають на Майдані в Києві, підконтрольні керівництву партії: “Вони чітко виконують вказівки. Ті ж члени ВО “Свобода”, які перебувають на місцях і бачать, що є якісь елементи невпорядкованости або зловживань, покликані формувати на місцях спеціяльні мобільні підрозділи з метою оперативного реагування на будь-які прояви безпорядків чи випадки мародерства”.

За словами свободівця, розгортання нинішньої ситуації значною мірою повторює 40-50-ті роки минулого століття: “Це як було 40–50-х років, коли справжні підрозділи армії УПА до останнього подиху боролися за Українську державу, в той час як під їхньою маркою хтось цілеспрямовано займався мародерством, грабунками, а хтось просто зводив порахунки”.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Перехожий

    Потрібна справа

    • Харьков

      Придурок,тебе написали что бы ты отсасал. как там -у пса дикого ха ха.Поспеши ато пес передумает.и ты останешся без кайфа ги.ги.ги

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh