Авторські статтіДіаспора

З липня в Італії припиняється виплата зарплат готівкою

З 1 липня кардинально змінюються правила виплати заробітної плати.

Єдина категорія працівників, яких зміни не торкнуться – доглядальниць та домашні працівники.

З 1 липня 2018 року роботодавці Італії припиняють виплати заробітної плати найманим працівникам, готівкою.

Закон про бюджет 2018 року, має на меті протидіяти широко поширене явище, згідно за яким деяких працівників зобов’язують підписувати платіжну відомість, у якій в графу “загальна сума” якої занесено цифру, яка не відповідає фактично отриманим грошам. Уряд Італії намагається перешкодити цьому, забороняючи платежі готівкою.

Починаючи з 1 липня, єдиним можливим способами оплати праці буде банківський чи поштовий переказ, електронний платіж, чеки чи платіжні доручення. Роботодавцю, який не буде слідувати новим правилам, загрожує штрафом в розмірі від 1000 до 5000 євро.

Кого стосується закон? Згідно з пункту 912 статті 1 Закону про бюджет, нововведення стосується “будь-яких трудових відносин”. Проте із цього правила передбачено єдиний виняток. Положення не застосовуватиметься до працівників, які обслуговують сім’ї і зайнятих у побутових службах.

Однак, експерти радять: навіть якщо закон до цього не зобов’язує, обслуговуючому домашньому персоналу рекомендується платити шляхом за допомогою фінансових операцій, які можна відстежити.

Тільки в цьому випадку можна буде мати підтвердження виплаченої зарплати у випадку юридичного спору, та захистити себе від звинувачень у недотриманні домовленостей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.