Авторські статтіЗдоров'я

Трансформація за місяців: 5 ефективних вправ на кожен день. Відео

Якщо вам здається, що одного місяця для трансформації вашої фігури недостатньо, значить, ви ніколи не пробували комплекси вправ з нашого списку!

Переважно упор зроблений на статичні вправи і інтенсивні інтервальні тренування, кожна з яких розрахована на бездоганне щоденне виконання.

Немає регулярності — не буде результату! Тому запасіться терпінням і покличте на допомогу всю свою силу волі!

Планка

Нехай вас не бентежить хлопець на малюнку — для дівчат цей таймер для планки підходить ідеально!

Приготуйтеся до того, що буде непросто! Можливо, в перший раз у вас не вийде виконати програму повністю, зате з часом ви зможете робити цей комплекс планок навіть двічі на день.

Підбадьорююча музика і власне таймер із зображенням увазі планки дуже спрощують виконання вправи. Вмикайте відео на телефоні і вперед!

4-х хвилинне тренування Табата

Будьте готові дуже активно рухатися! У перший раз ви втомитеся так, що вам здасться нереальним щоденне виконання даного комплексу. Але вже після кількох хвилин відпочинку відчуєте, як тіло наповнюється енергією і легкістю. Біль у м язах на другий день — це нормально!

Для самих зайнятих: 4 хвилини в день на тренування ви точно знайдете!

Кардіо-тренування для схуднення

Ще одна прекрасна можливість підтягнути тіло з допомогою короткої кардіо-тренування!

Зверніть увагу на те, що перед таким активним тренуванням щоб уникнути травм необхідно попередньо виконати стандартну легку розминку, щоб розігріти на м’язи.

Половина вправ з даного комплексу виконується на підлозі, тому краще підготувати спеціальний гімнастичний килимок, на занадто твердої поверхні вам буде незручно.

Упор на прес

5 хвилин в день для тонкої талії, ідеального преса, міцних м язів корсета і струнких ніг! Як вам такий план?

Талія і низ живота — одні з найбільш проблемних зон у жінок. Саме їх ми і пропонуємо опрацювати в першу чергу. Цей комплекс виконується досить просто, а перші результати видно вже через 2 тижню регулярних зайняти!

Тренування у стіни

Звертаємо вашу увагу на те, що акробатичні елементи тренування у стіни вимагають від вас певного рівня підготовки і ваги! Якщо ви не практикували подібне раніше, то не виконуйте травмонебезпечні вправи без підстраховки партнера. Просто замініть їх додатковими хвилинами планки.

Якщо ж вправи не є для вас важкими, то спробуйте робити цей комплекс кожен день протягом місяця

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.