Авторські статті

З ЛГБТ не пройшли провокації, тепер взялися за ромів, а наступна тема буде автокефалія, – Муждабаєв

В Україні немає навіть сотої частки звірячої, дикої ксенофобії, як в Росії. До циган є таке негативне ставлення, це дійсно спадщина СРСР, але воно не зашкалює, як, приміром, у сусідній країні. Що сталося під Львовом – це цілеспрямована провокація. За цим 100% стоїть російська рука. Більшість українських правих – це ідейні люди, які не полізуть з ножами вбивати, грабувати. Таку думку у своєму відеоблозі висловив популярний блогер Айдер Муждабаєв.

За його словами, ніякого суспільного грунту для того, щоб піти зарізати рома – нема. Це зовсім інша історія, ніж побутові речі. Це все управляється і контролює російськими силовими структурами. Тут ми маємо справу з цілим  ланцюгом російських провокацій. З ЛГБТ не пройшли провокації, тепер взялися за ромів, а наступна тема буде автокефалія. Будуть з’являтися якісь організації «тверезі й злі» або «косі і нахабні», важливо зрозуміти, що таких організацій в природі не існують, вони самі по собі не з’являються з якогось українського дискурсу.

Муждабаєв зазначає, що ця історія про те, як наш ворог таким чином намагається сіяти ворожнечу, безнадійність в Україні, сіяти відчай у людей, сіяти тисячні висловлювання, що у нас ні СБУ, ні поліції, хаос у державі. На думку Муждабаева, потрібно, в першу чергу, зупинитися громадським діячам та журналістам і перестати вестися на провокації, які йдуть з Москви. Засуджуючи ксенофобські прояви, ми повинні розуміти, що в Україні сьогодні немає такого напруження, який би викликав подібні нелюдяні прояви в суспільстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Популярний, серед грантожерів, московський провокатор Муждабаєв вважає правильним звіряче побиття протестувальників проти пропаганди розпусти ЛГБТ. А також вважає що роми мають повне право вести кримінальний спосіб життя, і поліція не повинна захищати українців від ромської злочинності. А тому його хвилює не то що українці потерпають від ромів, і що потрібно якось вирішувати цю проблему (якби поліція боролася з ромською злочинністю, діло б не дійшло до вбивства) а що розганяють ромські табори.
    Зрозуміло, блогер отримує зарплату від наших закордонних ворогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.