З ЛГБТ не пройшли провокації, тепер взялися за ромів, а наступна тема буде автокефалія, – Муждабаєв

В Україні немає навіть сотої частки звірячої, дикої ксенофобії, як в Росії. До циган є таке негативне ставлення, це дійсно спадщина СРСР, але воно не зашкалює, як, приміром, у сусідній країні. Що сталося під Львовом – це цілеспрямована провокація. За цим 100% стоїть російська рука. Більшість українських правих – це ідейні люди, які не полізуть з ножами вбивати, грабувати. Таку думку у своєму відеоблозі висловив популярний блогер Айдер Муждабаєв.

За його словами, ніякого суспільного грунту для того, щоб піти зарізати рома – нема. Це зовсім інша історія, ніж побутові речі. Це все управляється і контролює російськими силовими структурами. Тут ми маємо справу з цілим  ланцюгом російських провокацій. З ЛГБТ не пройшли провокації, тепер взялися за ромів, а наступна тема буде автокефалія. Будуть з’являтися якісь організації «тверезі й злі» або «косі і нахабні», важливо зрозуміти, що таких організацій в природі не існують, вони самі по собі не з’являються з якогось українського дискурсу.

Муждабаєв зазначає, що ця історія про те, як наш ворог таким чином намагається сіяти ворожнечу, безнадійність в Україні, сіяти відчай у людей, сіяти тисячні висловлювання, що у нас ні СБУ, ні поліції, хаос у державі. На думку Муждабаева, потрібно, в першу чергу, зупинитися громадським діячам та журналістам і перестати вестися на провокації, які йдуть з Москви. Засуджуючи ксенофобські прояви, ми повинні розуміти, що в Україні сьогодні немає такого напруження, який би викликав подібні нелюдяні прояви в суспільстві.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Олександр

    Популярний, серед грантожерів, московський провокатор Муждабаєв вважає правильним звіряче побиття протестувальників проти пропаганди розпусти ЛГБТ. А також вважає що роми мають повне право вести кримінальний спосіб життя, і поліція не повинна захищати українців від ромської злочинності. А тому його хвилює не то що українці потерпають від ромів, і що потрібно якось вирішувати цю проблему (якби поліція боролася з ромською злочинністю, діло б не дійшло до вбивства) а що розганяють ромські табори.
    Зрозуміло, блогер отримує зарплату від наших закордонних ворогів.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh