Авторські статті

Волонтер: Кремль ставить собі за мету нівелювати будь-які успіхи української держави

На фронті знову серед українців є загиблий і поранені. Війська РФ збільшили кількість обстрілів на Донбасі. При цьому до кордонів України продовжує стягуватися техніка під поглядом навчань. Також йде протистояння на інформаційному фронті. Очевидно, що ситуацію з погромами таборів ромів, особливо останню, де загинув 24-річний ром, штучно розганяється в Україні через афілійовані з Кремлем сили, які вдало маніпулюють правими організаціями. Так само було в Закарпатті, ці ж методи використовувалися для руйнування наших відносин з поляками. Про це у своєму блозі пише військовий волонтер і блогер Мирослав Гай.

На його думку, завдання одне – показати Україну як країну, в якій розвинувся фашизм чи нацизм. Крім того, Росією була відправлена група в Константинополь, метою якої є вплинути на Вселенського Патріарха для відмови Україні в Томосі на Автокефалію. Також йдуть спроби зірвати доля України в майбутньому доленосному для нас саміті НАТО+Україна. Мирослав Гай прогнозує, що тиск буде наростати. По мірі своїх невдач, Росія буде вести політику безсистемного, хаотичного терору і шантажу. Кремль ставить собі за мету нівелювати будь-які успіхи української держави, такі як Безвіз, прийняття низки законів, які вимагали Євросоюз і США, такі як закон про антикорупційний суд, Доктрину Національної Безпеки, де декларують вступ в НАТО, диверсифікацію поставок газу і виграні нами арбітражі, і так далі.

Волонтер вважає, що Росії необхідно будь-якими методами показати провали України, усіляко акцентувати на них увагу, а також, на тлі слабких інститутів та незавершених реформ створити штучну ситуацію, яка продемонструє нездатність влади України контролювати ситуацію з безпекою. Все це необхідно для подальшого соціально-політичної дестабілізації в Україні з спробою привести на виборах близькі до Кремля політичні сили і повернення України у сферу впливу РФ допомогою гасел про примирення, відмови від євроінтеграції, а в разі невдачі, то навіть повалення конституційного ладу і розширення війни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Як добре проєвропейським лібералам, що іде війна. Всі провали економічної політики, зовнішньої політики, безглузді рішення, які привели до значного погіршення життя, корупція, казнокрадство, злочинність, розпуста. І всьому можна звинуватити Путіна. Путін розвів корупцію в Україні. Путін піднав тарифи і розпродає держпідриємства олігархам. Путін проводить гей-паради. Путін побив протестувальників проти пропаганди розпусти. Путін закриває очі на ромську злочинність і переслідує націоналістів за спробу навести якийсь порядок. Путін цензурить шкільні підручники. А бідолашний Порошенко не може нічого вдіяти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.