Новини

Соціолог: дочекалися, виявляється, напад банди на циганський табір – це не зовсім і їх вина. Мовляв, влада – теж несе відповідальність

Дивно читати, що напад банди на циганський табір – це не зовсім і їх вина. Мовляв, влада – вона теж несе відповідальність. Людське життя обірвала не цілком конкретна рука з ножем, але і «байдужість влади до проблеми захоплення лісових ділянок під незаконні табору». Саме таким формулюванням оперували деякі активісти, національно-патріоти. Показово, що «захоплення лісових ділянок під незаконний видобуток бурштину» нікого в нашій країні не збуджує на розправи. Або, «незаконне захоплення лісу під вирубку столітніх дерев», теж незаконне, не бажають зупинити навіть мешканці того села, яких щороку змиває під час паводків. Про це у своєму блозі пише соціолог Лариса Волошина.

Вона зазначає, що всім все подобається, всіх все влаштовує. «Влада винна», – розповідають ті, хто працює на копанках і на лісозаготівлях. Навіть ті, хто вирішив пограти в народних месників і покарати нещасного рома за «непристойне етнічне походження», відразу ж згадали, що це не вони вбили, а влада винна. «Інфантелізм, панове, то тяжкий гріх в сучасному світі. Немає нічого більш огидного, ніж той, хто стверджує, що зло – це нормально, а як тільки настає час відповісти за зроблене, починає лити сльози і прикидатися безневинною жертвою», – написала соціолог.

За її словами, всі прекрасно знають, звідки така мода йде. Це не наша традиція така, щоб не розповідали наївним хуторянам патріоти із-за поребрика. Це «совкова» безвідповідальність, яка багатьом миліше українського благородства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. А що б було, якби націоналісти побили незаконних лісорубів чи янтарних старателів? Націоналісти були б злочинцями, а лісоруби – дискримінованими жертвами, а правозахистники волали б на всі лади, з вимогою покарати націоналістів, і захистити право лісорубів на незаконну вирубку. Аналогічно вийшло з ромами.

  2. Так тут повністю винна держава. Бо не здійснюються ніякі міри по подоланню ромської злочинності і захисту українців, що потерпають від ромів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.