Подорожі

З 30 липня в’їзд у Болгарію для українців дозволено лише з негативним ПЛР-тестом

Туристи з 10 країн за межами ЄС зможуть в’їхати в Болгарію з негативним ПЛР-тестом, зробленим за останні 72 години до їх прибуття в Болгарію.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Нагадаємо: Голос українською повідомляв вже, що з 16 липня, Болгарія впускала українців до себе в країну. Рішенням Уряду Болгарії від 15 липня 2020 року в країні продовжено дію надзвичайної епідемічної ситуації до 31.07.2020.

Це стосується громадян Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косово, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, України, Молдови, Ізраїлю та Кувейту.

Полегшення регулюється наказом міністра охорони здоров’я Костадіном Ангеловим, виданим 27 липня 2020 року.

Для громадян України вимога подати негативний тест на ПЛР діє з 30 липня, а для всіх інших – з 28 липня.

Нагадаємо: Віце-прем’єр Болгарії жорстко розкритикував патріарха Кіріла. Відео

Громадяни інших третіх країн, які подорожують з важливих причин, також можуть прибути до Болгарії з негативним тестом на ПЛР

Як причини в наказі міністра охорони здоров’я вказуються: діяльність сезонних сільськогосподарських робітників і робітників у сфері туризму, осіб, які подорожують на навчання або гуманітарні причини. Те саме стосується представників торговельної, економічної та інвестиційної діяльності.

ПЛР-тест не потрібен особам, які прибувають до Болгарії з країн-членів ЄС, Великобританії, країн Шенгену, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Корея, Таїланду , Туніс, Уругвай. Вони не підлягають 14-денному карантину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.