Подорожі

В Чорногорії російський мільярдер Дерипаска забудовує берегову лінію. Чорногорці мають намір протестувати

Більш ніж 2,5 тис. мешканців муніципалітетів Будва та Котор в Чорногорії підписали петицію та звернулися із відкритим листом до російського олігарха Олега Дерипаски, який має маєток в цієї місцевості (фото 2) і, за наявними даними, має намір обмежити доступ місцевих мешканців до популярних місцевих пляжів (фото 1).

Підписанти наголошують – “ніхто, окрім нас самих не може володіти ані дюймом нашого узбережжя”. В діяльності Дерипаски в останні роки присутні тенденції із огородження узбережжя та обмеження доступу до нього. Це, на думку місцевих мешканців, є “узурпацією нашого узбережжя та наших пляжів, чого, звичайно, ми не можемо дозволити”.

У випадку обмеження доступу до пляжів місцеві мешканці, як вони попереджають, будуть вимушені вдаватися до протестних акцій.

“Як місцеві жителі, які хочуть добросусідських відносин, ми повинні підкреслити, що ми будемо використовувати всі законні та демократичні засоби для захисту своїх прав, включаючи громадянський протест як одне з основних прав людини, що передбачає свободу думок, вираження поглядів та зборів”, – наголошується в зверненні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.