Новини з Австрії

З 1 липня в Австрії можуть відкритися нічні ресторани – уряд пом’якшує карантинні обмеження. Через дельта-варіант CoV обмеження можуть відновити осінню

Коронавірус в Австрії: 153 нових випадки, уряд сьогодні оголосить про подальші кроки з відкриття в липні, група одержувачів CoV бонусу розширюється, 80-процентна вакцинація або «четверта хвиля неминуча»

В даний час в Австрії налічується 9 008 активних випадків коронавіруса (середа). Кількість хворих на 100 000 населення – 15,5. Видужала 625 536. У лікарнях – 205, з них 94 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 412. вакцинувалося 4 279 537 чоловік (54,36%). 28,31% населення Австрії вже має повний захист.

З огляду на дуже хороше зменшення числа інфекцій, заходи захисту від CoV знову пом’якшуються

Сьогодні уряд оголосить про подальші кроки з відкриття в липні. Після зняття багатьох обмежень і відповідно до «правилом 3-G» з 1 липня нічні ресторани можуть сподіватися знову нормально відкритися. Крім того, швидше за все, будуть пом’якшені правила використання масок для торгівлі або гастрономії. Підсумки обговорення будуть оголошені в канцелярії сьогодні вранці. Крім канцлера Себастьяна Курца, там будуть міністр туризму Елізабет Кйостінгер, міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн. А також державний секретар з питань культури Андреа Майер і проректор Віденського медичного університету Освальд Вагнер.

Група одержувачів CoV бонусу розширюється

Це підтвердив глава фракції ÖVP серпня Вёгінгер. Не тільки лікарі і медсестри повинні отримати премію, а й обслуговуючий і технічний персонал у лікарнях. Поки проект ще не готовий, за інформацією коаліції, деталі все ще опрацьовуються. Пропозиції Національна рада прийме завтра. Той факт, що прибиральниці, державні службовці та парамедики не були включені до першої заявки, викликав протести. У будь-якому випадку премію повинні отримати близько 26 000 лікарів і 95 000 медсестер та інших співробітників в лікарнях, а також: 68 000 медсестер в стаціонарних установах або мобільних службах допомоги.

Зростаюче поширення дельта-варіанту CoV турбує експертів в області охорони здоров’я напередодні осені

Член міської ради Відня з питань охорони здоров’я Петер Хакер (SPÖ) заявив в понеділок увечері, що для запобігання четвертої хвилі інфекцій необхідна вакцинація 80 відсотків населення. У будь-якому випадку його турбує, що виявлення мутації в країні відбувається занадто повільно. «Ми вже знаємо напевно: якщо до осені ми досягнемо рівня вакцинації 65 відсотків всього населення за допомогою другої вакцинації, то восени буде четверта хвиля. Якщо нам вдасться досягти 80 відсотків, четвертої хвилі не буде ».

Фото: APA / GEORG HOCHMUTH

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України