Новини з Австрії

Лікарі та медсестри в Австрії отримають премії у розмірі 500 євро

Приблизно 189 000 співробітників в секторі лікарень та догляду отримають в середньому 500 євро без сплати податків в якості бонусу. Персонал Covid або інтенсивної терапії також може отримати ще більше.

Уряд Австрії реалізує оголошену в минулому році премію Corona для лікарів і медсестер. Згідно ініціативної пропозиції, яке з’явиться в парламенті на наступному тижні, приблизно 189 000 співробітників лікарняного і медичного сектора отримають в середньому 500 євро. Федеральний уряд виділить на ці цілі до 95 мільйонів євро. Вони будуть розподілені федеральними землями і установами, які самі зможуть диференціювати виплати і, наприклад, заплатити більше співробітникам відділень інтенсивної терапії та Covid.

Відповідно до прес-релізу, опублікованого в суботу, правова база повинна бути створена до літа. Премію отримають близько 26 000 лікарів і 95 000 медсестер та інших співробітників лікарень, а також 68 000 медсестер стаціонарних і мобільних служб.

Багато з медичних працівників «місяцями докладали надлюдські зусилля», і уряд хоче віддати належне їх великим досягненням. Канцлер Себастьян Курц (ÖVP) підкреслив, що «від імені всього населення» країна хоче подякувати їм цією премією.

«Праця під час пандемії навряд чи може бути виміряна тільки в грошах. Цей бонус для персоналу лікарень, будинків престарілих та мобільних служб повинен тому розглядатися як символ вдячності », – пояснив Мюкштейн. Міністр охорони здоров’я, який раніше працював лікарем загальної практики, додав, що він «сам бачив, як самовіддано працював медичний персонал». Тому для нього особисто важливо, «щоб крім подяки було і визнання».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України