Авторські статтіНовини з Австрії

З 9 грудня в Австрії змінився розклад руху поїздів

З цього тижня набуває чинності новий розклад руху поїздів в Австрії. Крім того, додаються нові маршрути всередині країни і перетинають її кордони.

Тепер, наприклад, два найбільших міста німецькомовного простору — Відень і Берлін буде тепер з’єднувати два щоденних поїзда. Час у дорозі на ICE або Nightjet: близько 7 годин 40 хвилин. Додається також нове пряме з’єднання єднання в Railjet xpress (RJX) за маршрутом Братислава-Відень-Цюріх.

Пасажири в Східному Тиролі отримують додаткові прямі рейсі Railjet до Відня і назад. З Карінтії в Зальцбург додається новий вечірній поїзд (з Клагенфурта про 20.45, в Зальцбург про 23.48), а також з Граца до Відня (з Граца в 21.26, у Відень в 00.02).

З лютого 2019 року починають з’являються нові доступні квитки «Sparschiene Komfort», які можна безкоштовно скасувати за 15 днів до вильоту. За плату в розмірі 50 відсотків від вартості проїзду квиток також можна скасувати за один день до першого дня його дії (від вартості квітка в 15 євро). Бронювання місць вже включено у вартість.

Зі зміною графіка руху поїздів змінюються і ціни, які будуть підвищені в середньому на 1,9 відсотка. У ÖBB підкреслюють, що це значення нижче прогнозованого в цьому році рівня інфляції в 2,1 відсотка.

За матеріалами: heute.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України