З 9 грудня в Австрії змінився розклад руху поїздів

З цього тижня набуває чинності новий розклад руху поїздів в Австрії. Крім того, додаються нові маршрути всередині країни і перетинають її кордони.

Тепер, наприклад, два найбільших міста німецькомовного простору — Відень і Берлін буде тепер з’єднувати два щоденних поїзда. Час у дорозі на ICE або Nightjet: близько 7 годин 40 хвилин. Додається також нове пряме з’єднання єднання в Railjet xpress (RJX) за маршрутом Братислава-Відень-Цюріх.

Пасажири в Східному Тиролі отримують додаткові прямі рейсі Railjet до Відня і назад. З Карінтії в Зальцбург додається новий вечірній поїзд (з Клагенфурта про 20.45, в Зальцбург про 23.48), а також з Граца до Відня (з Граца в 21.26, у Відень в 00.02).

З лютого 2019 року починають з’являються нові доступні квитки «Sparschiene Komfort», які можна безкоштовно скасувати за 15 днів до вильоту. За плату в розмірі 50 відсотків від вартості проїзду квиток також можна скасувати за один день до першого дня його дії (від вартості квітка в 15 євро). Бронювання місць вже включено у вартість.

Зі зміною графіка руху поїздів змінюються і ціни, які будуть підвищені в середньому на 1,9 відсотка. У ÖBB підкреслюють, що це значення нижче прогнозованого в цьому році рівня інфляції в 2,1 відсотка.

За матеріалами: heute.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh