В уряді Австрії немає єдності з приводу збільшення ліміту швидкості на автобанах

У коаліційному уряді Австрії триває суперечка про встановлення нового ліміту на швидкість на автобанах в 140 км на годину.

Міністр навколишнього середовища Елізабет Кестингер (ÖVP) різко проти нового ліміту. Журнал «Профіль» процитував вислів Елізабет Кестінгер про те, що вона «не прийме» ліміт в 140 замість 130 в якості нової стандартній швидкості на австрійських автобанах.

На даний момент запущений пілотний проект у вигляді двох випробувальних ділянок. Експеримент проводитися з серпня цього літа на двох ділянках на траси А1 у Верхній і Нижній Австрії і за першим проміжним результатам в листопаді дає, за словами міністра транспорту Хофера, хороші результати. Додатковий викид CO2 і оксидів азоту не перевищив 2%, а також знизилася кількість аварій на цих ділянках. Міністр транспорту заявив, що «ми вважаємо, що на наших автошляхах можна розвивати швидкість до 140 км/год — не скрізь, але на великій кількості ділянок».

Коментуючи дебати про введення ліміту, міністр транспорту сказавши: «Ми чекаємо залишкових результатів тесту. Тоді і будемо думати далі. В даний час ці результати виглядають дуже добре, а крім того численні позитивні відгуки громадськості.»

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh