Авторські статтіНовини з Австрії

В уряді Австрії немає єдності з приводу збільшення ліміту швидкості на автобанах

У коаліційному уряді Австрії триває суперечка про встановлення нового ліміту на швидкість на автобанах в 140 км на годину.

Міністр навколишнього середовища Елізабет Кестингер (ÖVP) різко проти нового ліміту. Журнал «Профіль» процитував вислів Елізабет Кестінгер про те, що вона «не прийме» ліміт в 140 замість 130 в якості нової стандартній швидкості на австрійських автобанах.

На даний момент запущений пілотний проект у вигляді двох випробувальних ділянок. Експеримент проводитися з серпня цього літа на двох ділянках на траси А1 у Верхній і Нижній Австрії і за першим проміжним результатам в листопаді дає, за словами міністра транспорту Хофера, хороші результати. Додатковий викид CO2 і оксидів азоту не перевищив 2%, а також знизилася кількість аварій на цих ділянках. Міністр транспорту заявив, що «ми вважаємо, що на наших автошляхах можна розвивати швидкість до 140 км/год — не скрізь, але на великій кількості ділянок».

Коментуючи дебати про введення ліміту, міністр транспорту сказавши: «Ми чекаємо залишкових результатів тесту. Тоді і будемо думати далі. В даний час ці результати виглядають дуже добре, а крім того численні позитивні відгуки громадськості.»

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України