Техно

Сигналізація: що, кому і для чого?

Сигналізація: що, кому і для чого?

Багато людей роками не їдуть відпочивати тільки через те, що бояться залишити без нагляду власну оселю та майно. І вам така ситуація знайома? А вихід зовсім поряд. Убезпечте себе від несанкціонованого потрапляння в дім сторонніх осіб із сигналізацією від компанії «Княжа варта».

Що таке сигналізація ?

Сигналізація – це електронний пристрій, який призначений для захисту майна. Завдяки спеціальним передавачам пристрій передає тривожний сигнал оповіщення на контрольний пункт. Тому, у випадку загрози, сигналізація допомагає ліквідувати загрозу у мінімальні часові відрізки. В залежності від виконання функцій, сигналізації можуть бути:

– активними;

– пасивними.

Активні сигналізації передають сигнал тривоги до спеціальної служби охорони або пожежної частини.

Пасивні сигналізації створюють неприємні шумові ефекти або можуть вимикати комунікації.

Як вибрати сигналізацію?

Сигналізація може бути для житлових будинків та для промислового використання. Житлові сигналізації, зазвичай, обладнані детекторами руху. Саме тому обладнання реагує специфічним гучним звучанням на будь-які рухи по приміщенні. Вони мають свої переваги:

– не викликають тривоги через зміну температури повітря;

– не реагують на систему вентиляції чи кондиціонування.

Сигналізація може бути пожежною та охоронною. Пожежна сигналізація швидко реагує на загрозу виникнення вогню у приміщенні. Охоронна сигналізація відповідає за захист від вторгнення на довірену територію сторонніх осіб.

Сигналізація з детектором руху виявляє вторгнення незалежно від того, яким чином об’єкт потрапляє у приміщення.

Зв’язок між елементами системи сигналізації відбувається за допомогою радіохвиль. Якісні сигналізації зашифровані за динамічно змінним кодом: кожен сигнал інший – тривога ніколи не реагує на одне і те ж саме. Панель керування повинна працювати тільки з пристроями, зареєстрованими в системі під час конфігурації.

Для захисту великих виробничих приміщень чи комплексів промислового використання використовуються значно потужніші за своєю модифікацією та складніші сигналізації. Вони мають значно більше функціональних можливостей та додаткових пристроїв.

Як встановити сигналізацію?

Щоб обрати оптимальну сигналізацію, відповідно до потреб користувача, найперше потрібна думка експерта. Тільки грамотний спеціаліст, з практичним досвідом роботи із проектування та встановлення сигналізації зможе правильно розрахувати потребу в енергоресурсах, датчиках та системі комунікації. Для нагального вирішення цього питання варто звернутися до компанії «Княжа варта».

Чому ми?

«Княжа варта» – це команда спеціалістів із встановлення найсучасніших систем сигналізації та безпеки у західному регіоні. «Княжа варта» – це професійний досвід та підтверджена часом ділова репутація.

«Княжа варта» надає повний спектр послуг для збереження будь-якого вашого майна:

– обстеження об’єкта;

– розрахунок вартості робіт, спектру розташування охоронного обладнання та складання кошторису;

– встановлення сигналізації та інших бажаних систем безпеки;

– заходи із налаштування сигналізації та навчання необхідного кола осіб правил користування обладнанням;

– технічне обслуговування у межах гарантії та поза нею.

Наша компанія підбере найкращий варіант сигналізації як для квартири у багатоквартирному будинку, так і для великого заміського маєтку. «Княжа варта» – це гарантований захист від зловмисників майна будь-якої форми власності.

«Княжа варта» на варті вашого спокою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України