Авторські статті

Юсупова: Коли ви зараз говорите про мораль, ви лицемірите. Де була Ваша мораль, коли в країні стільки років йде війна

Минуло всього кілька днів з того моменту, як оголосили карантин. У багатьох шок, народ злякався за своє життя і стали писати про мораль, вірніше про відсутність її у людей.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написала волонтер Наталія Юсупова.

Ви тільки зараз побачили відсутність моралі, згадали, да ??! Сім років йде війна, гинуть сотні, тисячі отримують поранення, скільки постів Ви бачите про це? Одиниці на тлі всього населення.

Коли прийшов страх за своє життя, тоді багато хто заговорив про мораль. А коли в центрі міст йде прощання з воїнами, багато приходили або зупинялися віддати данину загиблим ?? Тисячі загинули !!!

Були дні, коли гинули сотні, в цей же час більшість відзначали свята, запускали салюти, ходили на концерти і ніяк Вас не обходило те, що відбувається. Нагадати, як просили на новий рік не запускати салюти, як просили не проводити гучні концерти, тому що багато хто повернувся з війни, госпіталі поруч, воїни падали під ліжка від звуків пострілу.

Тоді Вас мораль не цікавила, коли багато хто сміявся і говорив “А ми поза війною, ми хочемо миру”

А тепер вашому житті раптом стала загрожувати небезпека, життя Ваших близьких і рідних. Стало дуже страшно, а всі сім років багатьом було плювати, що завдяки тим хто віддає життя на передовій біля Вас не падають снаряди! А це не вірус, від бомбардувань не лікують.

Коли ви зараз говорите про мораль, ви лицемірите. Ви собі дайте відповідь, де була Ваша мораль, коли в країні стільки років йде війна і загинули вже тисячі, а Вам все це час було наплювати

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України