Нескорений: Морський піхотинець, який втратив кінцівку від час бойових дій на Донбасі, здійснив шостий стрибок з парашутом

Богдан Постоялко – морський піхотинець, який виконуючи завдання з відсічі російської агресії на Донбасі отримав мінно-вибухову травму. Внаслідок численних пошкоджень йому було ампутовано кінцівку. Пройшовши реабілітацію, морський піхотинець знову став до строю. З самого дитинства Богдан мріяв про небо, тому і обрав десантно-штурмовий підрозділ. Проходячи службу в морській піхоті він здійснив п’ять стрибків з парашутом.

На даному етапі морські піхотинці виконують програму десантування з вертольоту Мі-8. Паралельно проводилася підготовка спеціалістів бригади морської піхоти та інших військових частин, які виконували стрибки з парашутом типу “Крило”, для відпрацювання доставки вантажу і спеціалістів (лікарів, мінерів та інших).

У зв’язку з втратою кінцівки, Богдан не може здійснювати стрибки з парашутом самостійно, але для нього з’явилася прекрасна нагода зробити це в тандемі з підполковником Анатолієм Глиненко – досвідченим тандем-майстром, начальником пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби Командування Військово-Морських Сил ЗС України.

“Для військовослужбовців, які втратили кінцівки на війні, дуже важливо не почуватися ізольованими від суспільства. Вони хочуть бути у строю, разом зі всіма виконувати завдання за призначенням”, – наголосив заступник командира батальйону морської піхоти з повітрянодесантної підготовки майор Ігор Куцар.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh