Війна РФ проти України

Нескорений: Морський піхотинець, який втратив кінцівку від час бойових дій на Донбасі, здійснив шостий стрибок з парашутом

Богдан Постоялко – морський піхотинець, який виконуючи завдання з відсічі російської агресії на Донбасі отримав мінно-вибухову травму. Внаслідок численних пошкоджень йому було ампутовано кінцівку. Пройшовши реабілітацію, морський піхотинець знову став до строю. З самого дитинства Богдан мріяв про небо, тому і обрав десантно-штурмовий підрозділ. Проходячи службу в морській піхоті він здійснив п’ять стрибків з парашутом.

На даному етапі морські піхотинці виконують програму десантування з вертольоту Мі-8. Паралельно проводилася підготовка спеціалістів бригади морської піхоти та інших військових частин, які виконували стрибки з парашутом типу “Крило”, для відпрацювання доставки вантажу і спеціалістів (лікарів, мінерів та інших).

У зв’язку з втратою кінцівки, Богдан не може здійснювати стрибки з парашутом самостійно, але для нього з’явилася прекрасна нагода зробити це в тандемі з підполковником Анатолієм Глиненко – досвідченим тандем-майстром, начальником пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби Командування Військово-Морських Сил ЗС України.

“Для військовослужбовців, які втратили кінцівки на війні, дуже важливо не почуватися ізольованими від суспільства. Вони хочуть бути у строю, разом зі всіма виконувати завдання за призначенням”, – наголосив заступник командира батальйону морської піхоти з повітрянодесантної підготовки майор Ігор Куцар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України