Діаспора

В італійське містечко Бергамо армія прибуває на кладовище, щоб доставити труни померлих в інші міста. Відео

Армія прибула на кладовище Бергамо, щоб доставити труни померлих до інших міст, де будуть кремовані жертви коронавірусу: провінція Бергамо – одна з найбільш постраждалих від надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Голос українською з посиланням на місцеве видання Fanpage.

Мер Горі останніми днями заперечував невпинне прибуття трупів на кладовищі та необхідність використання церков для розміщення трун.

Відео:

 

Армія також прибуває на кладовище Бергамо, куди через надзвичайну ситуацію з коронавірусом щодня прибувають десятки трун жертв, які зростають експоненціально в районі Бергамо, про що також повідомив мер Джорджіо Горі. Лише кілька днів тому було зроблене відео, на якому видно десятки трун, що вишикувалися в очікуванні поховання чи кремації. Прибуття військових армії виправдане необхідністю привезти труни в інше місце, до крематорій інших міст. Невпинне прибуття померлих на кладовище зробило розпорядження від муніципалітету необхідним дозволити розміщення трун також у церкві Огніссанті. Навіть палати пологів наповнені, і за словами працівника, ситуація драматична: “Ми практично проводимо поховання кожні півгодини … Такого ніколи раніше не бачили”.

Нагадаємо, тільки за 19 березня в Італії від коронавірусу померло 427 осіб

Середня кількість запитів, отриманих від похоронних агентств, перевищує десять дзвінків на годину, і багато агентств покращили послугу зв’язку: це дуже велика кількість, з якою агентства часто не справляються. Навіть крематорій Бергамо не в змозі задовольнити потреби, список очікування – один тиждень, і коли це можливо, поховання роблять у присутності кількох близьких друзів і навіть у неділю. Це нескінченна трагедія, яка зачіпає місто Бергамо та його провінцію, де зафіксовано понад 4000 випадків Covi-19. Там оплакують майже чотириста загиблих з початку надзвичайної ситуації з коронавірусом.

Італійське містечко побороло коронавірус завдяки тестуванню всіх мешканців

У міських лікарнях не вистачало місць інтенсивної терапії, а для сімей агонія втрат додається ще й тому, що вони не змогли прощатися з мертвими, в той час як міський голова Джорджіо Горі заперечував, що багато людей гинуть вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh