Діаспора

В італійське містечко Бергамо армія прибуває на кладовище, щоб доставити труни померлих в інші міста. Відео

Армія прибула на кладовище Бергамо, щоб доставити труни померлих до інших міст, де будуть кремовані жертви коронавірусу: провінція Бергамо – одна з найбільш постраждалих від надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Голос українською з посиланням на місцеве видання Fanpage.

Мер Горі останніми днями заперечував невпинне прибуття трупів на кладовищі та необхідність використання церков для розміщення трун.

Відео:

 

Армія також прибуває на кладовище Бергамо, куди через надзвичайну ситуацію з коронавірусом щодня прибувають десятки трун жертв, які зростають експоненціально в районі Бергамо, про що також повідомив мер Джорджіо Горі. Лише кілька днів тому було зроблене відео, на якому видно десятки трун, що вишикувалися в очікуванні поховання чи кремації. Прибуття військових армії виправдане необхідністю привезти труни в інше місце, до крематорій інших міст. Невпинне прибуття померлих на кладовище зробило розпорядження від муніципалітету необхідним дозволити розміщення трун також у церкві Огніссанті. Навіть палати пологів наповнені, і за словами працівника, ситуація драматична: “Ми практично проводимо поховання кожні півгодини … Такого ніколи раніше не бачили”.

Нагадаємо, тільки за 19 березня в Італії від коронавірусу померло 427 осіб

Середня кількість запитів, отриманих від похоронних агентств, перевищує десять дзвінків на годину, і багато агентств покращили послугу зв’язку: це дуже велика кількість, з якою агентства часто не справляються. Навіть крематорій Бергамо не в змозі задовольнити потреби, список очікування – один тиждень, і коли це можливо, поховання роблять у присутності кількох близьких друзів і навіть у неділю. Це нескінченна трагедія, яка зачіпає місто Бергамо та його провінцію, де зафіксовано понад 4000 випадків Covi-19. Там оплакують майже чотириста загиблих з початку надзвичайної ситуації з коронавірусом.

Італійське містечко побороло коронавірус завдяки тестуванню всіх мешканців

У міських лікарнях не вистачало місць інтенсивної терапії, а для сімей агонія втрат додається ще й тому, що вони не змогли прощатися з мертвими, в той час як міський голова Джорджіо Горі заперечував, що багато людей гинуть вдома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України