Життя

Уникайте чоловіків, яким потрібні слабкі жінки

А ось вам і думка чоловіка-психолога!

Багато жінок тануть, коли чоловік каже, мовляв, жінка повинна бути слабкою і беззахисною, тоді я, як чоловік, розцвітаю, хочу піклуватися і проявляти всякі чудові чоловічі якості.

Такі розповіді позбавляють жінку волі і розуму, прямо як дудка зі старого радянського мультика позбавляла волі слона.

Між тим, перед нами яскравий приклад приманки. Ну, знаєте, ніби світиться відросток у деяких глибоководних риб, яким вони принаджують здобич.

Принаджують, щоб з’ їсти.

Навіщо чоловікові слабка жінка

Ось вам правда життя — згадані чоловіки не шукають слабких жінок. Згадані чоловіки шукають жінок покірних.

Відбувається це тому, що такі чоловіки з якихось своїх причин вміють або підкорятися, або підпорядковувати. Варіант «домовлятися» вони чомусь не використовують.

Зрозуміло, підкорятися вони не хочуть, тому вибирають інший варіант. Це все виливається (не завжди навмисне) в гарні слова про жіночої слабкості.

Покірна жінка не пручається, вона слухняна і робить те, що їй накажуть, її легко прогнути. Якщо ти не вмієш домовлятися і не хочеш підкорятися, це єдиний  варіант, що підходить

Тому давайте чесно — слабких жінок шукають не сильні чоловіки. Слабких жінок шукають чоловіка владні. А це величезна різниця — сильний не обов’язково владний, владний не обов’язково сильний. Але владний обов’язково вимагає підпорядкування.

Турбота? Ні, не чув…

Так, такі чоловіки говорять, що будуть дбати… Але слова і реальність в обговорюваних випадках, розходяться. Досить сильно розходяться.

Жінки в цих випадках не отримують турботи. Їм дістається опіка.

Я вже писав, чим турбота відрізняється від опіки (див. замітку «Люди не вміють піклуватися про близьких»). Коротенько, турбота — це увага до потреб людини. Опіка — це забезпечення життєдіяльності недієздатної людини.

А слабка жінка — це недієздатний чоловік. Вона ж слабка.

Простіше кажучи, чоловік буде за неї вирішувати, що їй робити. Він буде вирішувати, що їй одягнути, куди ходити, що читати і з ким дружити. На тій простій підставі, що він сильний, а вона слабка і потребує його турботи.

Не дайте себе обдурити — мова не йде про турботу. Мова йде про опіку.

Жінки, між тім, наївно вірять, що турбота буде проявлятися по-іншому. А саме: чоловік буде робити те, що їй приємно.

Ні! Чоловік буде робити те, що вважає правильним є. І якщо він вважає правильним є захистити вас від зустрічей з подругами, він це зробить. І назве це турботою.

Хоча по факту це буде опікою і піклуванням не найвдалішим.

Приборкання норовливої

Жодна людина не може довго бути покірною — така наша природа, нам необхідна, життєво необхідна свобода у виборі (хоча б у певних межах). Якщо у нас цієї волі немає, ми починаємо бунтувати.

Так і обговорювані жінки в якийсь момент не підпорядковуються. Наприклад, все-таки зустрічаються з подругами. Або відмовляються від сексу, тому що не хочуть його. Або ще що-небудь.

Як це буде оцінено? Правильно, як норовистість. І, отже, не – слабкість. І, отже, відхід від правильної жіночої поведінки.

Що потрібно робити в таких випадках? Приборкувати непокірну.

І буде дивом, якщо приборкання зупиниться тільки на словах.

Дозвольте невеликий емоційно відступ. Не знаю, чи доводилося вам спілкуватися з жінками, яких били чоловіки під девізом «А годі було перечити!». Мені, в силу роботи, доводилося. В такій роботі немає нічого приємного. Бачити людину, побиту близьким (близьким?) тільки за думку — це те ще задоволення. На жаль, описувані чоловіки щиро упевнені, що у них є право «навчати непокірну», і не бачать у своїх діях нічого поганого.

Або ось — жінка відмовилася від сексу, за що чоловік її «провчив». Не вмовив, не порушив, не спокусив, не підкупив, на  кінець. Ні — провчив. Попутно зламавши два ребра і організувавши коханій (коханій?) легку ЧМТ.  А також декларував, що він весь із себе турботливий і «жінка повинна бути слабкою, щоб я міг відчути себе чоловіком». Мабуть, відчув.

Кого шукати?

Ну добре, якщо не сильних чоловіків, то яких шукати — слабких? Звалювати його на себе на  і тягнути все життя разом з його диваном?

Ні, зрозуміло, ні. Шукайте чоловіків, які якщо не вміють, то хоча б прагнуть домовлятися. Це легко помітити — такий чоловік не прогинає вас, наприклад, під час вибору фільму в кінотеатрі. Він не прогинається під вас. Він домовляється (або, хоча б, намагається домовитися).

Шукайте чоловіків, які визнають за вами певну автономність (ну і, звичайно, визнавайте таку ж автономність за чоловіками). Іншими словами, шукайте чоловіків, які не вказують вам, що робити і чим займатися (і самі не вказуйте, звичайно ж).

Шукайте чоловіків, які уважні до ваших потреб і потреб, а не вирішують за вас, випити вам молока або покататися на велосипеді.

Це все не гарантує, звичайно, щастя (його нічого не гарантує і не гарантує нещастя (аналогічно), але все-таки зменшує шанси піддатися насильству, бути «провченою».

Як на мене це дорого коштує.

Підсумок. Не вірте на слово. Знайте, що слова «сильний чоловік шукає слабку жінку» насправді означають «владний чоловік шукає покірну жінку». Пам ” ятайте,  що бути покірною завжди неможливо. Враховуйте, що за непокору вас покарають. Розумійте, що ці покарання можуть легко стати фізичними. Шукайте чоловіків не владних, а тих, вживаються. І зарубайте на носі — за кам’яною стіною не тільки житель фортеці, але і в’язень у темниці.

А у мене все, дякую за увагу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.