Життя

Те, що вам здається – вам не здається. Так і є.

Знаєте, я думаю, що у відносинах дуже важливо орієнтуватися навіть не на формальні ознаки благополуччя, а на власні відчуття.

То, что вам кажется – вам не кажется. Так и есть.

Наш мозок, безумовно, відстежує все, що відбувається, і навіть веде негласний підрахунок, що і в чию користь робиться у відносинах. Є факти: скажімо, кількість дзвінків, повідомлень, знаки уваги, прояви залицяння, турбота і підтримка, тепло і доля. Все це є, і воно впливає на наше відчуття затребуваності іншою людиною. Але ці прояви можуть бути формальними. Щось є, але це щось сприймається нами, як беземоційний, зроблене, тому що належить, без серця. Ось вони – відчуття.

Мозок, на відміну від свідомості,  сприймає всю інформацію, що надходить. Він якось її сортує, групує, зберігає, пропускає через фільтри сприйняття і видає нам у свідому частину психіки. Звідти ми робимо висновки, приймаємо рішення і розвішуємо ярлики. Але! Мозок знає все. Те, що не потрапило в свідомість, залишилося в несвідомої частини і прекрасно нами керує звідти.

Ви не знаєте, чому, але ви можете зробити несподівано для себе. Або раптом виникають якісь сумніви на порожньому, здавалося б, місці. Або дискомфорт при спілкуванні. Або раптове, нічим не вмотивоване роздратування. Або страх – без видимих причин.

Причини не видно. Тобто вони не сприймаються свідомістю через блоки і фільтри, але вони є. Не той тон, не та реакція, не ті слова, не ті дії…

Або, навпаки, ті слова, ті дії, ті реакції… Трошки, трохи. Ви не помітили. Але ось вже всередині – незрозуміло звідки узялося тепло, трепет, симпатія…

Те, що вам здається на рівні відчуттів, вам не здається. Так і є.

Вірте собі. Слухайте себе.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України