Економіка

Український бізнес може отримати гранти для розвитку на суму до $90 тис.

Програма USAID оголосила грантову програму, cпрямовану на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах, обсягом фінансування у $2 млн

У рамках програми передбачено надання близько 30 грантів із обсягом від $35 тис. до $90 тис, повідомляє Міністерство економіки України.

Пріоритетними галузями для розширення українського експорту є продукція аграрної та харчової галузей, продукція та послуги ІТ-сфери, меблевої галузі тощо.

«З початку повномасштабної війни Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримала участь 348 українських бізнесів з ІТ, креативних індустрій, харчової та меблевої галузей у 31 міжнародній торговельній місії у таких країнах як США, Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина. Підприємці підвищили впізнаваність своїх компаній на іноземних ринках, підготували фундамент для повноцінного виходу на іноземні ринки та знайшли нових клієнтів і партнерів. Протягом наступного року ми плануємо підтримати участь МСП у ще 30 заходах. Ми шукаємо комплексні проєкти, які включатимуть тренінги та підготовку до місій, розробку аналітичних матеріалів, участь в торговельних заходах, проведення постівентів для обміну досвідом з іншими підприємцями», – зазначила керівниця програми Олеся Залуська.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги. Проте програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору, а також заохочує брати участь бізнеси, які не мають досвіду співпраці з міжнародними донорами.

Прийом заявок триватиме до 15 вересня 2023 року включно. Прийом та розгляд відбуватиметься поетапно з наступними дедлайнами: 25 червня (для торгових заходів з 20 серпня 2023 року до 14 лютого 2024 року); 15 вересня 2023 року (для торгових заходів з 15 лютого 2024 року до 15 серпня 2024 року).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України