Війна рф проти України

Троє чиновників та охоронця затримано після трагедії у Києві через закрите укриття

У Києві було затримано трьох чиновників і охоронця у зв’язку з трагічним інцидентом, який стався 1 червня через закрите укриття в столиці, в результаті якого загинули троє людей.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора у Telegram.

Згідно з повідомленням ОДП, у рамках розслідування трагічних наслідків, пов’язаних з недопуском громадян до укриття правоохоронцями відповідно до статті 208 КПК України, було затримано чотирьох осіб. Серед затриманих були перший заступник Деснянської районної державної адміністрації, директор медустанови та її заступник, а також охоронець.

В ОДП уточнили, що трьом затриманим чиновникам готуються звинуватити у скоєнні службової недбалості, яка призвела до серйозних наслідків.

Нагадаємо, сьогодні через падіння уламків біля поліклініки в Деснянському районі Києва загинули троє людей, включаючи двох жінок та 9-річну дівчинку. Люди намагалися знайти укриття, але виявили, що його було закрито. Внаслідок цього інциденту поліція розпочала розслідування та порушила кримінальну справу. Повідомляється, що було поранено 12 людей.

На брифінгу для преси керівник департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук заявив, що київські укриття будуть відкриті на постійній основі, незважаючи на можливість дій вандалів та безпритульних людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України