Війна рф проти України

На росії таксистам пропонують полювати на дрони в небі

У терористичній росії було висунуто пропозицію про встановлення спеціальних пристроїв на таксі, які дозволять відстежувати дрони.

Член комітету з оборони кузнєцов заявив, що отримана інформація передаватиметься військовим для знищення безпілотних літальних апаратів (БПЛА), пише The Moscow Times.

«Можна завдяки сприянню громадянського суспільства за допомогою системи таксі, машин реально відстежувати появу БПЛА та повідомляти військових для подальшого знищення чи посадки [дронів]», — пояснив кузнєцов.

За словами депутата, таке обладнання не вимагатиме великих вкладень. Він заявив, що пристрої можна буде поставити всім бажаючим на цивільні автомобілі або, наприклад, на таксі для зручності.

“Щоб була пов’язана мережа: просто відстежувати навігацію БПЛА і засікати дрони швидше, ніж це робитимуть навіть військові, тому що це розподілена система”, – сказав парламентар.

Раніше повідомлялося, що москвичі відчули всю красу життя в Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі. У Росії останнім часом часто лунають вибухи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України