Техно

Україна розроблятиме і виготовлятиме озброєння та військову техніку разом з 6 країнами NATO

Державний концерн “Укроборонпром” спільно вироблятиме та розроблятиме важке озброєння та військову техніку мінімум з 6-ма країнами-членами НАТО.

Про це передає  Голос українською з посиланням на повідомлення концерну.

Серед країн з якими укладено угоди Польща, Чехія, Франція, Данія та ще кілька, про роботу з якими не передбачається розголошення будь-яких даних.

Україна розроблятиме і виготовлятиме озброєння та військову техніку разом з 6 країнами НАТО

155-мм самохідна гаубиця «CAESAR». Фото з відкритих джерел

Повідомляється, що згідно з цими угодами створюються спільні оборонні підприємства, будуються лінії виробництва боєприпасів замкнутого циклу, спільно виробляємо броньовану техніку й реактивні системи залпового вогню та спільно розробляємо нові високотехнологічні зразки озброєння. Для цього використовуватимуть як наявні потужності, так і новостворені у безпечних місцях.

Однією з останніх укладених угод була угода з Чехією, про створення спільного оборонного кластера. Ця угода передбачає:

    Виробництво військової техніки;збільшення обсягів виготовлення боєприпасів різних калібрів;Розбудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту озброєння та техніки;співпрацю у сфері високих технологій, зокрема, створення спільних науково-дослідних центрів.

Україна розроблятиме і виготовлятиме озброєння та військову техніку разом з 6 країнами НАТО

Серійна пускова установка УСПУ-360 “Нептун” на шасі Tatra T 815 8х8 на зимових випробуваннях у січні 2022 року. Фото: Defense Express

Для реалізації цих планів залучають провідні українські та чеські оборонні підприємства, а також міжнародних фінансових донорів.

У концерні повідомляють, що для прискореного розвитку наявних міжнародних оборонних проєктів та появи нових, “Укроборонпром” та Міністерство закордонних справ України домовилися про подальшу координацію дій.

Україна розроблятиме і виготовлятиме озброєння та військову техніку разом з 6 країнами НАТО

152 мм артилерійський снаряд українського виробництва на випробуваннях

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України