Техно

Українсько-американська ракета середнього класу “Антарес” вивела на орбіту вантажний корабель до МКС. Відео

Пуск РН “Антарес”. Фото: NASA/Joel Kowsky

Українсько-американська ракета середнього класу “Антарес” в середу, 11 серпня, успішно запустила на орбіту корабель з вантажем для Міжнародної космічної станції (МКС).

Відомство зазначило, що перший ступінь ракети виготовлений ​​в Україні на замовлення головного розробника ракети-носія – корпорації Northrop Grumman.

Розробником основної конструкції першого ступеня виступило ДП “КБ “Південне”, виготовило ДП “ВО ПМЗ” спільно з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС” (Харків), “Київприлад”, “Хартрон-ЮКОМ” (Запоріжжя), “ЧеЗаРа”, “РАПІД” (Чернігів).

У Мінстратегпромі зазначають, що ракета-носій вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus, на борту якого 3724 кг корисного вантажу NASA для МКС.

Віцепрем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський нагадав, що з 2013 року ракета-носій “Антарес” зробила вже 15 стартів, 14 з яких успішні.

“Проєкт “Антарес” – це один з яскравих прикладів успішної співпраці українських та американських інженерів, яким вдалося в короткі терміни створити надійну ракету-носій для доставки корисного вантажу на МКС”, – зазначив Уруський.

Українсько-американська ракета “Антарес” вивела на орбіту вантажний корабель до МКС (відео)

 

Українсько-американська ракета “Антарес” вивела на орбіту вантажний корабель до МКС (відео)

 

Українсько-американська ракета “Антарес” вивела на орбіту вантажний корабель до МКС (відео)

 

Вже у четвер вантажний транспортний корабель Cygnus американської корпорації Northrop Grumman, виведений на орбіту РН “Антарес”, пристикувався до Міжнародної космічної станції.

«Після завершення другого етапу вантажне судно Cygnus від Northrop Grumman повністю пристиковане до модуля «Unity» на МКС», – заявили в американському відомстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України