Життя

Справжня різниця між «чоловіком назавжди» і «чоловіком на час»

Ви заслуговуєте «хлопця назавжди», а не того, хто одного разу просто піде 

«Чоловіком назавжди» і «чоловік на час» – це зовсім різні типи людей. Перший буде працювати над відносинами, намагатися краще вас дізнатися і зробить все заради того, щоб бути з вами. А другий буде просто сидіти і листуватися з іншими жінками, не особливо звертаючи на вас увагу.

«Чоловіком назавжди» – це, в першу чергу, чоловік, а не хлопчик що заплутався. Він добрий, але не наївний. Він не буде змушувати вас робити те, чого вам не хочеться.

Він зовсім не принц на білому коні, але чертовски близький до цього поняття.

Звичайно, у нього є свої недоліки, як і у кожного з нас. Але ви будете любити і його самого, і все його вади. Ні, він не буде діяти завжди правильно. І не буде ідеальним. Але він буде боротися за вас, коли ви будете готові здатися. Він зробить так, щоб з ним ви відчували себе в безпеці і були щасливі. Йому не потрібні всього лише кілька місяців відносин. Він хоче відносин назавжди. І він дасть вам зрозуміти це.

А «чоловік на час» – це той, хто зробить вас своїм запасним варіантом. Він буде тягнути вас за собою, намагаючись переконати в своїй щирості, хоча насправді це далеко не так. Бути з таким хлопцем, як правило, хочеться кожній дівчині, адже він крутий, чарівний і надзвичайно розумний. Він змусить вас закохатися в нього по вуха. Він буде підбирати правильні слова, робити правильні речі. Але даний чи все це? Ні.

«Чоловік на час» – це не той чоловік, з яким ви б дозволили зустрічатися своій дочці. Він завжди буде шукати варіант трохи краще, а коли ваш час вийде, він просто знайде собі нову красиву іграшку, а вас кине.

Такі люди йдуть без докорів сумління. Він не попросить вибачення, бачачи ваші сльози. Він просто піде без оглядки, тому що для нього ви ніщо. Чоловікам на кшталт нього не можна довіряти своє серце. Він – жорстокий егоїст. А ви заслуговуєте на те, хто буде любити вас всією своєю душею.

Не дозволяйте цьому хлопцеві обдурити вас. Не дозволяйте його чарівності збити вас з пантелику. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Довіртеся своїм інстинктам. Повірте, що ви заслуговуєте «хлопця назавжди», а не того, хто одного разу просто піде.

Ви заслуговуєте бути з чоловіком, з яким зможете довіряти, з яким зможете побудувати майбутнє. Ви заслуговуєте «чоловіка назавжди». Чоловіка, який не кине вас, коли виникнуть перші труднощі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України