Новини

Простий спосіб стати акціонером Facebook

Населення у світі щорічно збільшується, і все більше людей створюють акаунти в найбільшій соціальній мережі Facebook. На початок 2021 року позначка активних користувачів перевищила 3 млрд. Усього ж у світі налічується майже 8 млрд осіб. Крім спілкування, обміну контентом, запускання онлайн-ігор, сайт використовується і для просування реклами, політичних акцій. Це надає Facebook додаткову вагу. Як і будь-який великий гравець, компанія стикається з критикою. Найчастіше невдоволення викликає політика конфіденційності й застосування цензури.

Компанія враховує критику та робить кроки, щоб удосконалити користувальницький досвід. Так, з 2020 року була активно розгорнута кампанія з викорінення fake news і публікацій, що містять теорії змови. Для цих цілей використовується штучний інтелект, а також всесвітня партнерська мережа, що перевіряє факти 45 мовами. Серед них є й українська. Кількість же користувачів соціальної мережі в Україні перевершує позначку в 16 млн осіб. Цінні папери соцмережі демонструють стабільне зростання. Інвестувати в акції Facebook досить просто, розповімо про це докладніше.

Монополія Facebook приносить дохід

Крім основного продукту компанія розвиває також Instagram і WhatsApp. Всупереч тому, що ведуться судові розгляди з Антимонопольним органом США щодо купівлі цих сервісів, фінансові показники демонструють впевнене зростання. Це обумовлено великим охопленням аудиторії та, як наслідок, високою статтею доходів від реклами. Крім того, зростання вартості цінних паперів спричинив запуск нового проєкту Facebook — віртуальної соціальної онлайн-гри Horizon.

Компанія також бере активну участь у сучасних екологічних трендах, що позитивно відбивається на котируваннях акцій. У 2021 році було оголошено, що Facebook вдалося досягти мети, задекларованої у 2018 році, та знизити рівень викидів до нуля. На 2021 рік фінансові показники компанії виглядають так:

  • виторг — $26 млрд;
  • чистий прибуток — $9,5 млрд.

Водночас з 2020 роком дохід збільшився практично на 100%. Цьому посприяли зняття коронавірусних обмежень й активізація бізнесу. Прибуток у рекламному сегменті виріс на 46%. Приголомшливе зростання у 146% продемонстрував і нерекламний бізнес компанії. Річне підвищення вартості акцій склало 38%. У серпні 2021 вони коштують $363.

Як можна купити акції Facebook

Стати акціонером «Фейсбук» можна, виконавши кілька простих кроків. Потрібно відкрити брокерський рахунок. Потім поповнити його. Після вийде вільно купувати та продавати цінні папери. Зробити це можна, зареєструвавшись на офіційному сайті інвестиційної компанії Freedom Finance Ukraine. Доступ до світових фондових бірж відкриває європейський підрозділ. Порога входу немає, придбати можна навіть одну акцію.

«Фрідом Фінанс Україна» пропонує клієнтам безплатну консультаційну допомогу від фахівців. Можна ставити будь-які питання, що належать до фінансової тематики. Фахівці допоможуть створити інвестиційний портфель, розроблять стратегію з урахуванням цілей і бюджету, а також нададуть аналітичні дані компаній, що цікавлять. Клієнти можуть користуватися Tradernet, платформою, що дає змогу проводити операції з мобільного телефону або ПК, відстежувати актуальні котирування та використовувати корисні фінансові інструменти.

Freedom Finance Ukraine веде виключно ліцензійну діяльність. Компанія присутня на ринку України з 1999 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України