Економіка

Український виробник виготовлятиме трамваї нової моделі для Києва

Консорціум компаній ТОВ “Татра-Юг” та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між “Київпастрансом” і “Татра-Юг” як провідним партнером об’єднання.

В “Татра-Юг” дану інформацію підтвердили ще на минулому тижні, проте компанія очікувала офіційного оприлюднення інформації на сайті ЄІБ.

Відзначається, що підприємство запропонувало поставити в Київ 20 трамваїв нової моделі.

Згідно з умовами тендеру, довжина вагонів буде від 26 метрів, кількість посадкових місць – 60, а загальна пасажиромісткість складе 300 пасажирів (± 15%).

За умовами договору, відправлення першої партії трамваїв повинне відбутися протягом 24 місяців з дати отримання авансового платежу.

Вартість контракту склала 24 591 283 євро без ПДВ.

Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

“Щодо закупівлі інформуємо, що за вказаний бюджет тендера нами було запропоновано 20 одиниць нових низькопідлогових вагонів, іншим учасником торгів (консорціум “Електронтранс”) 14 одиниць, а третій учасник (консорціум “Белкоммунмаш”) висунув пропозицію в 10 одиниць трамвайних вагонів”, – пояснили тоді в “Татра-Юг”.

Нагадаємо, що тендер був оголошений 6 вересня 2019 року. Згідно з ним закупівля нових трамваїв довжиною не менше 26 метри для “Київпастрансу” передбачена за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Очікувана ціна закупівлі становила 24,893 млн євро.

Крім трамваїв постачальник повинен буде надати супутні товари та послуги, включаючи постачання комплекту обов’язкових запасних частин і витратних матеріалів, технічної документації, введення в експлуатацію і гарантійну діяльність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України