Новини з Австрії

Відень – третє не недружнє місто світу. Так висловилися експати в 2019 році

Зовсім недавно Travelbook – найбільший в Німеччині онлайн-журнал про подорожі провів голосування, які міста, на їхню думку, особливо недружелюбні для мандрівників, і Відень зайняв там 8-е місце

Тепер же федеральна столиця знову була визнана одним з найбільш недружніх міст світу в дослідженні Expat Insider. Тільки тепер для експатів – згідно «Рейтингу експатів для міст 2019», в якому взяли участь більше 20 000 респондентів, тільки Париж і Кувейт показали гірші результати. Оцінювалася якість життя, можливості адаптації, професійне життя, фінанси і ринок житла.

Відень поліпшив показник за якістю життя в порівнянні з попереднім роком. Тут федеральна столиця посідає п’яте місце, піднявшись на одне місце вгору – краще тільки Цуг, Токіо, Тайбей і Цюріх. Експати задоволені якістю навколишнього середовища (3-е місце) і транспортною системою (11-е місце). Відень також набирає бали вище середнього в категорії «Фінанси і житло». Також цінуються безпечні робочі місця (22-е місце) і баланс між роботою та особистим життям (35-е місце).

Набагато більше проблем для експатів в звиканні до нового середовища

Трохи менше половини респондентів (45 відсотків) не можуть завести друзів, що ставить Відень на 60-е місце в рейтингу. 38 відсотків побоюються, що віденці будуть не дружніми до експатріантам – в середньому 19 відсотків респондентів в усьому світі посилаються на недружність корінних жителів. Можливим фактором важкою адаптації може бути та обставина, що у Відні є безліч мовних перешкод (63-е місце).

А лідирують в цьому списку найбільш дружніх міст для експатів в 2019 році чотири азіатських міста. Тайбей знову вийшов на перше місце після 2018 року. За ним йдуть Куала-Лумпур, Хошимін і Сінгапур. Ключем до успіху, швидше за все, буде гарний виступ цих міст в категоріях «робота в місті», «якість життя» і «вартість життя».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України