Відень – третє не недружнє місто світу. Так висловилися експати в 2019 році

Зовсім недавно Travelbook – найбільший в Німеччині онлайн-журнал про подорожі провів голосування, які міста, на їхню думку, особливо недружелюбні для мандрівників, і Відень зайняв там 8-е місце

Тепер же федеральна столиця знову була визнана одним з найбільш недружніх міст світу в дослідженні Expat Insider. Тільки тепер для експатів – згідно «Рейтингу експатів для міст 2019», в якому взяли участь більше 20 000 респондентів, тільки Париж і Кувейт показали гірші результати. Оцінювалася якість життя, можливості адаптації, професійне життя, фінанси і ринок житла.

Відень поліпшив показник за якістю життя в порівнянні з попереднім роком. Тут федеральна столиця посідає п’яте місце, піднявшись на одне місце вгору – краще тільки Цуг, Токіо, Тайбей і Цюріх. Експати задоволені якістю навколишнього середовища (3-е місце) і транспортною системою (11-е місце). Відень також набирає бали вище середнього в категорії «Фінанси і житло». Також цінуються безпечні робочі місця (22-е місце) і баланс між роботою та особистим життям (35-е місце).

Набагато більше проблем для експатів в звиканні до нового середовища

Трохи менше половини респондентів (45 відсотків) не можуть завести друзів, що ставить Відень на 60-е місце в рейтингу. 38 відсотків побоюються, що віденці будуть не дружніми до експатріантам – в середньому 19 відсотків респондентів в усьому світі посилаються на недружність корінних жителів. Можливим фактором важкою адаптації може бути та обставина, що у Відні є безліч мовних перешкод (63-е місце).

А лідирують в цьому списку найбільш дружніх міст для експатів в 2019 році чотири азіатських міста. Тайбей знову вийшов на перше місце після 2018 року. За ним йдуть Куала-Лумпур, Хошимін і Сінгапур. Ключем до успіху, швидше за все, буде гарний виступ цих міст в категоріях «робота в місті», «якість життя» і «вартість життя».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh