Економіка

Український стартап готує промислову версію власного безшумного вітрогенератора

Український стартап Sirocco Energy розробляє безшумний плоский вітрогенератор для міських і приміських об’єктів у промислове виробництво.

Про це розповів засновник і технічний директор Sirocco Energy Олександр Приймак, передає Голос українською  з посиланням на EcoTown.com.ua.

«Ми тестували прототип на даху нашого виробничого приміщення і зараз робимо промислову версію для виходу на ринок. Спочатку плануємо випускати пілотні проєкти потужністю 5 кВт і нарощувати потужності», – уточнив він.

Вітрогенератор від Sirocco Energy абсолютно безшумний, його можна встановлювати навіть на дахах багатоповерхівок. Потужність генератора – до 30 кВт, ширина – 5 метрів, висота щогли – 14 метрів.

Український стартап готує промислову версію власного безшумного вітрогенератора

Фото: EcoTown.com.ua

«Експериментуючи при створенні вітряка для власних потреб і працюючи на виробництві традиційних вітряків, я бачив їх ключові недоліки – вібрація, високі навантаження, складність виготовлення, низька ефективність при турбулентному вітрі. Кілька років розробок дали результат – нам вдалося створити принципово іншу технологію, позбавлену вищевказаних недоліків: нам вдалося досягти високого коефіцієнта перетворення енергії вітрового потоку-0,52 при тому, що теоретичний максимум дорівнює 0,59», – пояснив Олександр Приймак.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України