Війна РФ проти України

До експлуатації у Збройних силах допущено нову штабну машину

За результатами торічних державних випробувань, до експлуатації у Збройних силах України допущено нову штабну машину.

Передає АрміяInform.

Мова йде про штабну машину з причепом штабним МШ-ПШ, яка розміщена на шасі вантажного автомобіля “Богдан-63172”.

МШ-ПШ забезпечує роботу та відпочинок оперативного складу пунктів управління в умовах відсутності або руйнування розвинутої інфраструктури життєзабезпечення.

Для роботи у цілодобовому режимі, незалежно від пори року та часу доби, машина обладнана обігрівачем, кондиціонером, фільтровентиляційною установкою, телекомунікаційним обладнанням, а також генератором та акумулятором.

Машина має два модулі: штабний модуля на вантажному шасі та окремого штабного причепа.

Стінки контейнерів у модулях постійного об’єму, підлога та дах виготовленні із сендвіч-панелей, що змонтовані на металевому каркасі. Всередині модулі розділені герметичними перегородками на дві частини — машинне та робоче відділення.

Модулі обладнані гідравлічними завантажувально-розвантажувальними пристроями, що дозволяє виконувати завантаження (розвантаження) модулів з автомобільного та причіпного базового шасі без залучення сторонньої завантажувальної техніки.

До експлуатації у Збройних силах допущено нову штабну машину

Машина штабна з причепом штабним МШ-ПШ Фото: АрміяInform

Процес підіймання модулів на максимальну висоту може бути виконаний як в автоматичному режимі за 10 хвилин, так і механічним способом в ручному режимі за 20 хвилин. Максимальна висота підйому становить 1,7 метра.

Меблі, необхідні для обладнання робочих місць під органи управління, зосереджені всередині кузова і закріплені в транспортному положенні. Фактично залишається лише розблокувати фіксатори, зістикувати між собою пази робочих столів та розставити стільці. В середньому весь цей процес займає не більше ніж 20 хвилин. Загалом може бути розгорнуто 6 робочих місць.

У причіпному модулі нової штабної машини, яку допустили до експлуатації в ЗСУ є можливість розгорнути 6 місць для комфортного відпочинку особового складу. Спальні місця в транспортному положенні надійно кріпляться до стінок модуля. Під ними розташовані три об’ємні бокси для зберігання особистих речей та спорядження.

В головній зоні розміщений стіл, а також техніка для комфортного проживання: холодильник, телевізор, мікрохвильова піч та електрочайник. Для забезпечення санітарно-побутових умов у житловому модулі встановлено душову кабіну та умивальник. Подавання води здійснюється зі спеціального бака, що розміщується у приміщенні модуля у вхідній групі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України