Економіка

Укладено перші експортні контракти на постачання модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М»

Система «Вільха-М» являє собою високоточний 300-мм реактивний боєприпас з максимальною дальністю близько 110 кілометрів

Пресслужба Державного підприємства не уточнила у яку саме країну чи країни має бути поставлений український ракетний комплекс та високоточні ракети до нього.

Модернізована система залпового вогню «Вільха-М» з коригованими ракетами калібром 300 мм Р624М призначена для ураження на дальніх відстанях броньованої, легкоброньованої та неброньованої техніки, живої сили противника, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку, об’єктів військово-промислової структури, наземних споруд складського та іншого призначення.

Передбачається розробка декількох версій корегованих ракет «Вільха-М», що окрім збільшеної дальності матимуть різні за вагою бойові частини.

Український ракетний комплекс «Вільха» отримав експортні контракти

Власне наразі виріб Р-624М «Вільха-М» має бойову частину вагою у 170 кг та дальність у 123 км, зараз йде робота над збільшенням дальності до 140 км шляхом використання нового виду палива.

Нова версія виробу – Р-224М1 «Вільха-М1» з бойовою частиною у 170 кг на старому паливі зможе знищувати цілі на максимальній відстані у 140 км, а при використанні нового палива – до 154 км.

Для цієї модифікації передбачено використання бойової частини вагою 236 кг, відповідно дальність складатиме 108 км та 121 км на новому типу палива.

Український ракетний комплекс «Вільха» отримав експортні контракти

Р-224М2 «Вільха-М2» зможе досягати дальності у 141 км та 202 км з новим видом палива, при збереженні бойової частини вагою 170 кг.

Попередня версія корегованого снаряда «Вільха» вже завершила державні випробування та перебуває на озброєння підрозділів Збройних Сил України. Її серійне виробництво було розпочато наприкінці 2018-го року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України