Новини з Австрії

Весна в Австрії: всього за два дні температура підніметься на 25 градусів. На даний момент морози до -25

Ще вранці в середу вся Австрія тремтіла від мінусових температур, але вже через пару днів весна візьме верх по всій країні

Вранці снігопади в північних Альпах тимчасово вщухнуть, але протягом дня можуть бути окремі снігові опади в районі Дунаю і на сході. На більшій частині території Австрії в середу вранці було навіть морозно. Абсолютним полюсом холоду Австрії був Брунненкогель з мінус 25 градусами. Температура 9 градусів нижче нуля була в Сілліане в Східному Тиролі і в Целтьвеге, -8 градусів в Санкт-Міхаель-ім-Лунгау. У більшості столиць земель було морозно, найхолодніше було у Клагенфурті – мінус 5 градусів.

У четвер на заході і півдні переважатиме сонце. На просторі від Кайзервінклі до Айзенвурцена йтиме сильний сніг. Днем ще можливі окремі снігопади, але незабаром вони почнуть все більше і більше слабшати. Максимальні значення температури від 3 до 13 градусів.

З підвищенням атмосферного тиску в п’ятницю погода стабілізується, а з поворотом висотного течії знову прийдуть більш м’які повітряні маси. П’ятниця запропонує суху і комфортну сонячну малохмарну погоду. Вітер переміниться на південний. Після частково морозного ранку температура підніметься вдень до 11-17 градусів.

У суботу сонце буде світити хоч зрідка, особливо від Форарльберга до Верхньої Карінтії, але буде сухо і тепло. За вихідні повітря в Австрії прогріється від 14 до 21 градуса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України