Новини з Австрії

Вбивство в австрійському Граці: жертвою афганця стала знову жінка – мати чотирьох дітей

Вранці в середу чоловік смертельно поранив дружину в своїй квартирі в Граці. 43-річний афганець сам здався поліції і зізнався у вбивстві жінки. Розслідування триває.

Чоловік з’явився в поліцію в середу о 8:40 ранку і розповів про вбивство, повідомляє Державне управління поліції Штирії. За словами представника поліції Фріца Грундніга, згодом тіло жінки було знайдено в зазначеній квартирі на Idlhofgasse.

Відповідно до початкових допитів, вбивство ймовірно сталося в ранкові години. Четверо дітей пари під час злочину перебували не вдома, а в школі. Як саме сталося вбивство, ще не встановлено. У квартирі було виявлено передбачуване зброю: ніж з дерев’яною ручкою. В даний момент проводиться експертиза зброї. Підозрюваний чоловік, громадянин Афганістану, затриманий. Це все, що повідомив офіційний представник поліції Фріц Грундніг.

Ein Mann steht im Verdacht heute Morgen, 7.4.2021, seine Frau in einer Wohnung in Graz, Bezirk Gries, tödlich verletzt zu haben. Er stellte sich auf einer Polizeiinspektion. Die Ermittlungen laufen.

– Polizei Steiermark (@PolizeiStmk) April 7, 2021

Як розповіла сусідка, пара завжди була дуже доброзичливою і вона ніколи не чула ні про які конфлікти. Однак в середу вранці жінка почула з квартири крик. «Після цього стало тихо», – розповіла свідок.

Розслідування взяло на себе Державне управління кримінальної поліції. В даний час поліція не бажає розкривати подробиці особу підозрюваного і потерпілої, щоб не поставити під загрозу розслідування. Хід подій і мотив вчинку також поки невідомі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України