Дунайське пароплавство в Україні модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу модернізації буксирів-штовхачів УДП

Зокрема, документом передбачається модернізація до 33 буксирів завдяки використанню сучасних гібридних двигунів та технологій компанії ABC.

Відзначається, що гібридні двигуни ABC дозволяють використовувати як звичайне дизельне паливо, так і інші його види – метанол, водень.

Оснащення буксирів-штовхачів УДП двигунами та технологіями компанії ABC буде відповідати всім стандартам EURO STAGE V, що стосуються вимог щодо викидів шкідливих речовин в атмосферу.

УДП отримає можливість продовжити термін служби застарілого базового флоту і, водночас розширити свою діяльність на певних ділянках Дунаю та надалі й на річці Рейн.

“В УДП з’явиться можливість виходу на нові ринки перевезення вантажів – наприклад, контейнери, великогабаритне устаткування, перевезення “зеленого водню”, а ABC зможе інтегрувати свої сучасні технології в бізнес-процеси Українського Дунайського пароплавства, – в суднобудування і судноремонт”, – йдеться в повідомленні УДП.

Модернізація буксирів-штовхачів відбуватиметься на ГВСП “Кілійський суднобудівно-судноремонтний завод” із залученням інженерно-технічних фахівців ABC для установки відповідного обладнання і гібридних двигунів.

Зараз УДП і ABC розглядають можливості реалізації бізнес-проєкту і шукають оптимальні джерела для його фінансування. Серед можливих сценаріїв – залучення цільового кредиту на основі відповідної міжурядової угоди між Україною і Бельгією. У якості альтернативи – звернення до ЄС або Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) з проханням про виділення коштів і/або грантів.

Загальний бюджет проєкту оцінюється в 90 мільйонів євро.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh