Коронавірус в Австрії: 2 346 нові випадки, оголошено про перші кроки по відкриттю в середині травня

В даний час в Австрії налічується 45 265 активних випадків коронавіруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення – 204,6. Видужали 530 652. У лікарнях – 1 586, з них 571 – у палатах інтенсивної допомоги

Число смертей від коронавіруса склало 9 593. вакцинувати 2 334 458 осіб. 8,98% населення Австрії мають повний захист.

Після саміту з коронавірусів в п’ятницю канцлер Себастьян Курц оголосив про перші кроки по відкриттю в середині травня, незважаючи на дуже повільне скорочення числа інфекцій. Уряд пообіцяв відкрити всі сфери – від культури до спорту, гастрономії та туризму – з концепціями безпеки одночасно. Однак, за словами віце-канцлера Вернера Коглер, будуть діяти обмеження. «Свобода в межах досяжності», – продовжив канцлер. Подробиці про точні рамкових умовах і терміни відкриття повинні бути розроблені до кінця наступного тижня. «Є підстави для оптимізму», – сказав Курц. Країна знаходиться «на останніх метрах» шляху.

Буквально кілька днів тому в Європі був перевищений поріг в мільйон смертей в зв’язку з коронавірусною інфекцією. Федеральний президент Олександр Ван дер Беллен і уряд вчора разом з родичами, представниками медицини і релігійних громад вшанували пам’ять понад 9 500 осіб, загиблих в Австрії. «Я хотів би від імені Австрійської Республіки висловити мої найглибші співчуття всім, хто втратив улюблених людей. Ви не самотні, ми всі сумуємо разом з вами », – сказав Ван дер Беллен. Особлива подяка всім тим, «хто невтомно піклувався про вмираючих і хто був поруч з ними в момент смерті», – продовжив президент, звертаючись до представників охорони здоров’я.

Головний комітет Національної ради прийняв 9-ту поправку до 4-му Постанови про заходи захисту від Covid-19. Передбачається, що «жорсткі» заходи у Відні і Нижній Австрії триватимуть до 2 травня, але поки вони продовжені тільки до 25 квітня. Причиною цього є те, що обмеження на вихід законодавчо можуть бути накладені максимум на десять днів. Рішення про подальше продовження до 2 травня вимагає нового голосування пізніше. Але воно вже сумнівно, тому що все більше і більше експертів заперечують ефект локдауна, а число захворювань в країні на даний момент стабілізувалися.

Фото: АPA / Herbert Neubauer

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh