Право

На Закарпатті під час отримання хабаря затримано прикордонника

Військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону, який отримав неправомірну вигоду за сприяння у переміщенні тютюнових виробів через кордон, затримали учора правоохоронці.

Неправомірні дії прикордонника відділу «Лужанка» викрили у результаті реалізації матеріалів кримінального провадження за ч.3 ст. 368 КК України. Як результат,  правопорушника затримано спільною міжвідомчою групою у складі співробітників Внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону, слідчих ТУ ДБР в м. Львів, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Західного регіону в порядку ст. 208 КПК у м. Берегове Закарпатської області.

Встановлено, що він вимагав та отримав неправомірну вигоду у громадянина України в розмірі 700 доларів США за безперешкодне переміщення через державний кордон України тютюнових виробів поза пунктами пропуску на ділянці відповідальності підрозділу та не притягнення останнього до адміністративної відповідальності. Також військовослужбовець обіцяв надавати інформацію про розташування прикордонних нарядів.

Зазначимо, що робота з викриття серед персоналу Державної прикордонної служби хабарників чи причетних до неправомірних рішень не припиняється. Незалежно від посади чи звання, у разі виявлення таких правопорушень, по них будуть прийняті відповідні правові рішення.

На Закарпатті під час отримання хабаря затримано прикордонника

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України