Техно

Уфологи впевнені, що NASA приховує міста на Марсі. Відео

Вивчають численні знімки c Марса дослідники-уфологи впевнені, що NASA і інші космічні агентства довгий час намагаються змінити офіційні зображення.

Ось і на цей раз один з ентузіастів (a конкретно Сандра Олена Андрейд) виявивши, що на знімках, використовуваних програмою Google Earth для відображення поверхні Червоної планети, деякі ділянки були немов затерті. А на їх межах можна було розрізнити квадратні і прямокутні отвори.

Сандра вже протягом великої кількості часу займається вивченням Марса і вона переконана, що на Червоній планеті присутнє життя. В опублікованому на YouTube відеоролику Сандра Олена Андрейд c допомогою сервісу Google Earth показує місця, де на поверхні Марса знаходиться інфраструктура інопланетян.

Крім цього, уфолог звертає увагу на той факт, що місця знаходження бункерів спеціально «затерті» представниками NASA, які, на думку дослідника, намагаються приховати від землян існуюче на Червоній планеті життя.

На покадровому перегляді можна розглянути прикриваюті розмитими текстурами отвори — «входи в підземні бази» і «кути будівель на поверхні планети».

Відомий уфолог Скотт Уорінг не зумів нічого додати до опублікованого відео, прокоментувавши його лише закликом до уважного перегляду, який дозволить «побачити край отвору, який приймає кораблі під поверхнею Марса». На його думку, тепер підземні марсіанські бази «чекають нових господарів».

Деякі інтернет-користувачі поставилися до відео скептично, пояснивши, що такі зображення можна виявити за допомогою Google Earth як на Марсі, так і на Місяці або Землі. Це пов’язано з нашаруванням більш чітких знімків на зображення з менших розрішенням. Тому на дані Google Earth НЛО-мисливцям покладатися не варто.

Інші зазначили, що погіршення якості зображення все ж могло бути навмисним для приховування «чого-то на Марсі», але теж считают, що Google Earth не підходить «для істинного полювання за аномаліями».

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.