Авторські статтіЖиття

Учені підтвердили: люди які захоплюються написанням текстів, володіють найбільш високим інтелектом

Учені довели, що вміння викладати свої думки на папері говорити про досить високих розумових здібностях.

Ні для кого не секрет, що люди, які працюють у науковій сфері володіють високим інтелектом. Це можуть бути інженери, вчені в галузі фізики або хімії, програмісти і т. д. І так склалося, що люди, які присвятили своє життя гуманітарних наук, залишилися на іншому плані. Деякі считают, що вони значно поступаються в інтелектуальних здібностях представників точних наук. Але вони помиляються! Учені довели, що вміння викладати свої думки на папері говорити про досить високих розумових здібностях.

Як говорити Вірджинія Вулф у своєму творі «Особиста кімната»: «Закрийте всі бібліотеки, якщо побажаєте; але немає жодного замку, жодної двері або якого-небудь перешкоди, яка може закрити свободу моєї думки».

Під час вивчення двох груп студентів, була отримана цікава інформація. Перша використовувала ноутбуки для запису лекцій. Інша – звичайні ручки і зошити. Як виявилося, рукописний текст краще сприймається мозком. Більше того, студенти, що ведуть записи вручну, більш критично ставляться до отріманої інформації.

Люди, які записують текст, сприймаючи його на слух, розуміють, що не встигнуть законспектувати абсолютно все. Тому змушені одночасно аналізувати інформацію, що надходить і фіксувати тільки найважливіші моменти. У свою чергу, ті, хто конспектував за допомогою ноутбука, перетворювали своє заняття в банальний диктант: вони не замислювалися над сенсом сказаного і записаного матеріалу, зосереджуючись виключно на словах.

Письменники краще організовують і аналізують інформацію

Мистецтво висловлювати свої думки саме так, як того хоче сам письменник, займає дуже багато часу і потребує великому досвіді. Дуже часто трапляється таке, що людина настільки захоплюється листом, що завершує початкову тему зовсім інший. Тому письменники вчаться правильно організовувати потік думок і форму викладу. Подібний навик допомагає краще орієнтуватися в ситуації в критичних випадках.

Письменники краще справляються з негативом

Вчені провели ще один цікавий експеримент. Вони розділили непрацевлаштованих інженерів на три групи і вивчали кожну окремо. У підсумку вийшло наступне: загальна картина зводилася до того, що інженери, які могли самостійно і вільно написати про свій нинішній стан та причини безробіття, у два рази частіше малі можливість знайті роботу! Статистика не бреше – 53% проти 24%. З цього випливає, що люди, що володіють здатністю викладати свої думки на папері, більш раціональні і організовані, що допомагає їм краще боротися з негативом. Ці якості відмінно виявляються в критичні моменти, коли потрібно терміново вирішувати якусь проблему.

Письменники володіють високим EQ

Емоційний інтелект почав займати більш істотну роль у складанні загально картини розуму людини, а не просто показник IQ. Письменники можуть похвалитися високим EQ завдяки власним здібностям, які допомагають їм краще розуміти інших людей і оцінювати навколишню обстановку. Більш того, подібні люди можуть займатися тривалим самоаналізом. Це дозволяє контролювати себе і свої емоції, за рахунок краще розуміння свого внутрішнього світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України