Вчені назвали 5 причин, чому людям потрібно читати

Вчені з США заявили, що читання книг не тільки розвиває мислення і розширює світогляд, але і корисне для здоров’я. Виявилося, що це заняття продовжує життя.

У ході дослідження фахівці прийшли до думки, що люди, які читають як мінімум 3,5 години на тиждень, мають ризик передчасної смерті на 23% менше у порівнянні з тими, хто абсолютно не читає. Також вчені назвали п’ять причин, за якими читанням займатися просто необхідно.

По-перше, книги позбавляють від стресу і депресії. Саме поганий душевний стан викликає близько 60% всіх захворювань, а також в рази підвищує ризик інсульту і серцево-судинних захворювань. Читання не здатне повністю врятувати людину від стресових ситуацій, але воно зведе до мінімуму його негативний вплив на організм.

По-друге, під час читання у людини поліпшуються когнітивні функції, а також зміцнюється пам’ять.

Третя причина займатися цим корисним заняттям, на думку експертів, це поліпшення якості сну. Читання послаблює перехід між неспанням і сонливістю, буквально заколисуючи і заспокоюючи людину, чого не можна сказати про смартфони та інші гаджети.

Четвертою причиною корисності читання є поліпшення соціальних навиків. Читаючі люди здатні краще відчувати емоції інших, вони більше розуміють. П’ята, але не менш важлива, ніж чотири попередніх – читання підвищує інтелект людини.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh