Новини

Як знайти роботу студентам?

Cтудентам завжди зручно влаштуватися на неповний робочий день, поки йде курс. Їх охоче беруть роботодавці, яким потрібні тимчасові працівники.

Зазвичай робота не тільки допомагає позбутися стресу під час навчання, але й добре допомагає вашій кишені та додає досвіду незалежного життя.

Однак ви повинні зосередитися на навчанні, і якщо будь-яка робота вимагає додаткових годин, які можуть зашкодити вашому навчанню, краще не йти на це. Робота для студентів дуже поширена в Україні, і роботодавці також розуміють вашу потребу у гнучкому графіку роботи.

Отже, тепер головне питання: як здобути свою першу роботу? Є кілька кроків, які, якщо їх зробити, можуть збільшити шанси отримати надійну роботу.

  1. Перш за все, ви повинні визначитися зі своєю областю знань та галуззю, в якій ви хочете працювати. Варіанти варіюються від мистецтва, архітектури та будівництва до туризму, гостинності та роздрібної торгівлі. Деякі студенти віддають перевагу готельному бізнесу та роздрібній торгівлі, тому що ці професії дозволяють отримати досвід в обслуговуванні клієнтів і здобути декілька важливих якостей, включаючи покращення комунікативних навичок. Така робота зазвичай не вимагає від вас бути експертом, і дає можливість швидкого заробітку в поєднанні з навчанням.
  2. Підготуйте цільове резюме для кожного відгуку. Не слід надсилати те саме резюме на всі вакансії, на які ви подаєте заявку. Підготуйте та складіть цільове резюме для кожної посади з урахуванням конкретних вимог. Якщо робота вимагає від вас ефективних комунікативних навичок, покажіть на власному досвіді, наскільки добре ви спілкуєтеся і наскільки дружелюбні до людей. Складіть резюме коротко і по суті
  3. Шукайте відповідні вакансії на сайтах з працевлаштування. Інтернет – цінний ресурс, якщо його використовувати з розумом. Ви можете знайти низку сайтів про вакансії, які допоможуть вам знайти студентські вакансії в Інтернеті.
  4. Зверніться безпосередньо до роботодавців. Все-таки, це найважливіший і ефективний спосіб пошуку роботи для студентів. Подивимося правді у вічі, яким би гарним не було ваше резюме, воно все одно буде просто черговим аркушем паперу в стосі менеджера з підбору персоналу. З іншого боку, якщо ви особисто відвідаєте будь-який магазин чи підприємство, попросіть про зустріч із менеджером та висловите свою зацікавленість, у вас буде більше шансів. Зустріч з керівником — це в основному неофіційна співбесіда, і якщо ви зможете переконати їх, що ви амбітні та цілеспрямовані, вони можуть захотіти найняти на роботу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України