Новини

Автобетононасос –  перевірена техніка в сфері будівництва

З кожним роком у будівництві нові і сучасні машини  заміняють важку фізичну працю.  Техніка виконує будь-яку роботу швидше, в стислі терміни, підвищує якість виконання роботи,  дає можливість проводити роботи у важкодоступних для людини місцях.

В результаті це позначається на ефективності виконання робіт.

Автобетононасоси – техніка без якої важко уявити будівництво. Будь-яка будова починається з його основи,  з фундаменту, який потребує великих об’ємів бетонних сумішей. І на допомогу приходять потужні бетононасоси. Великий автопарк бетононасосів, який працює по всіх регіонах країни має компанія Б25, лідер будівельного ринку – https://betononasos.com.ua . Тут  можна замовити в оренду бетононасоси стаціонарні, пересувні або автобетононасоси. В чому їх відмінність?

Виділяють 3 види бетононасосів:

  • Автобетононасос;
  • Пересувні бетононасоси.
  • Стаціонарний бетононасос.

Автобетононасос – це спеціальна техніка, яка поставлена на шасі тягача, яка призначена для прийому, транспортування бетонних сумішей до місця викладки за допомогою бетонно-розподільної стріли і системи трубопроводів.

Пересувні бетононасоси – це стаціонарний бетононасос, який розміщений на базі автотранспортного засобу.  Поєднює в собі роботу автокрана і вантажного автомобіля. Він легко пересувається по майданчику, а також між різними об’єктами.

Стаціонарний бетононасос найбільш невибагливий, малогабаритний і компактний, проте своєю потужністю не поступається пересувному і автобетононасосу. За рахунок високого робочого тиску можна використовувати на будь-яких етапах  роботи. Отже, вибір за вами. Беремо спецтехніку в оренду.

І знову виникає питання –  погодинна чи довгострокова оренда?

Коли обсяги робіт не потребує надто багато часу тоді зручно використовувати план погодинної оренди. Ви економите свої кошти. Такий тип оренди частіше за все використовують невеликі компанії або приватні особи з обмеженим обсягом робіт.

Довгострокова оренда вигідна при масштабному, великому будівництві. Великі обсяги будівельних робіт передбачають цілодобове постачання бетонних сумішей на об’єкт.  Орендуючи техніку на довгий термін ви можете отримати знижки.

І ще один важливий момент при використанні техніки у роботі. Це її доступність та надійність, безперебійність у роботі.  Великий автопарк , наявність всіх запчастин і комплектуючих, обслуговування бетононасоса висококваліфікованим оператором і негайна заміна іншою машиною, яка не поступатиметься характеристикам орендованого раніше у разі поломки спецтехніки зводить всі ризики до нуля. Це дає можливість виконувати роботи з максимальною продуктивністю не втрачаючи часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України