Новини

Виїзне обслуговування (кейтерінг) – що потрібно знати

Кейтеринг це поняття, що виникло з двох латинських слів cater і catering, що в перекладі означає «поставка громадського харчування». Кейтерингові компанії займаються тим, що пропонують свої послуги по стаціонарному та виїзного обслуговування у сфері гарячого харчування.

Організація фуршетів, проведення банкетів, організація корпоративних свят та весіль все це послуги, які надаються кейтеринговими компаніями. Якщо звернутися до сторінок історії, то можна дізнатися, що родоначальником кейтерингу Жан-Франсуа Ватель. Людовик XIV часто влаштовував бенкети на природі, а Жан-Франсуа Ватель був організатором цих бенкетів. За часів Людовика XIV, бенкет це масштабний захід, що вимагає великих організаторських здібностей, і потрібно сказати, що Жан-Франсуа Ватель ними володів. Так і з’явилися згодом кейтеринг послуги.

Виїзні банкети та фуршети вимагають не тільки навичок в управлінні персоналом, але і хорошого обладнання. Мистецтво кейтерингу полягає не тільки в приготуванні страв, але і в умінні гарно і зі смаком оформити святковий стіл. Під час святкових заходів потрібно враховувати безліч дрібних нюансів, щоб свято пройшло без задирки. Саме цим і займається компанія Best Events Catering – кейтерингова компанія, яка має у своєму розпорядженні кваліфікованих кухарів, офіціантів, барменів та інших працівників виїзного ресторану.

Організація виїзних фуршетів це одне з головних напрямків будь кейтерингової компанії. Сучасний кейтеринг передбачає надання послуг в будь-якому місці, навіть за містом. В цьому і вся краса кейтеринг послуг. Як правило, виїзний ресторан має в наявності необхідне обладнання і столові прилади для організації фуршетів і банкетів. Для того, щоб клієнт завжди залишався задоволеним, багато кейтеринг компанії вкладають гроші у власні розробки, які можуть допомогти у вирішенні таких питань, як швидка доставка обідів в офіс та збереження високої температури свіжоприготовлених страв.

Доставка гарячих обідів в офіс це один із прийомів веде до прямого збільшення ефективності роботи співробітників компанії. Їжа ресторанного якості мотивує працівників до більш злагодженої і продуктивної роботи. Великим плюсом кейтеринг послуг комфортабельність співробітників компанії, адже тепер їм не потрібно думати про те, де і чим обідати. Ваші співробітники відразу після їжі приступлять до своєї роботи, не відволікаючись на інші проблеми.

На сьогоднішній день ринок кейтерингових послуг можна розділити на два основних сегменти: обслуговування на місці і виїзне обслуговування. Обслуговування клієнтів на місці передбачає, що кейтерінгова компанія сама надає приміщення для організації фуршетів, банкетів та інших урочистостей. Виїзне обслуговування передбачає мобільне обслуговування клієнтів в будь-якому місці, будь то заміський будинок або мальовниче місце на природі. Великою популярністю користуються виїзні кейтеринг послуги, тому що це вигідно, зручно і смачно!

Останнім часом велику популярність здобувають такі послуги кейтерингових компаній як проведення свята за тематичною ознакою. Це означає, що в залежності від типу свята, кейтерінгова компанія сама розробляє сценарій проведення свята. Вам не доведеться турбуватися про те, де взяти артистів і ведучого для свята, адже кейтерінгова компанія вже має в своєму складі весь необхідний персонал для організації подібних свят. Ви самі можете організувати фуршет, розповівши кейтерингової компанії про свої задумки. Вартість фуршету визначається кількістю гостей і вашим вибором страв із запропонованого меню. Крім того, ви можете замовити у кейтерингової компанії ексклюзивні страви, які будуть приготованими шеф-кухарями високої кваліфікації.

Неординарні підходи до обслуговування клієнтів це єдиний спосіб для багатьох кейтерингових компаній утримати свої позиції на ринку кейтеринг послуг. З огляду на смакові уподобання своїх клієнтів кейтерингові компанії, створюють нові сервіси, серед яких вже зараз можна виділити: приготування вегетаріанських страв, страви безсольові, малокалорійні страви, а також приготування пісних страв.

Якщо розглядати розвиток кейтеринг послуг на Україні, то можна зазначити, що з початку XX по XXI століття кейтеринг послуги отримали велике поширення на території країни. Зокрема послугами кейтерингових компаній користувалися приватні і державні підприємства.

Проведення банкетів, фуршетів, організація виїзних розважальних заходів сьогодні це робота кейтерингових компаній. Головними споживачами кейтеринг послуг можна справедливо вважати малі і великі підприємства. Саме в процесі роботи дуже важливо правильно організувати гаряче харчування співробітників і грамотні керівники компаній це прекрасно розуміють. Смачна і корисна їжа стимулює персонал до тривалої і ефективної роботи, а також підвищує авторитет керівництва в очах співробітників компанії, адже таку турботу важко не оцінити.

Доставка готових обідів в офіс це перспективна, але вузькоспеціалізована область розвитку кейтерингових компаній. Створюючи нове меню і нові сервіси для своїх клієнтів, кейтерингові компанії можуть, сподівається на тривалу співпрацю, а значить і на постійну прибуток. Доставка гарячих обідів в офіс відбувається за попереднім погодженням меню. Деякі компанії замовляють в кейтерингових компаніях не тільки гарячі обіди, але і бізнес-ленчі. Оперативна доставка замовлених страв і їх вишуканий смак це найважливіші критерії якості роботи будь кейтерингової компанії. Саме за цими критеріями потенційні замовники роблять вибір.

Кейтерінг для підприємств це не тільки щоденне обслуговування працівників за робочим місцем. Кейтеринг спочатку утворився як вид послуг, націлений на велику кількість людей. Таким чином, організація виїзних фуршетів і будь-які інші види урочистостей це робота, про яку подбати професійна кейтерингова компанія. До послуг компаній кваліфіковані бармени, офіціанти, конферансьє і артисти. Керівництво підприємства може самостійно придумати тематику свята або надати розробку сценарію кейтерингової компанії.

Проведення фуршетів та банкет це свята, які не так часто проводяться компаніями порівняно з щоденної доставкою гарячих обідів і ленчей. Незважаючи на це, кожне свято всередині компанії слід відзначати з попередньою підготовкою. Тут керівникам компаній і знадобляться послуги кейтерингових компаній. Можливо, ви святкуєте корпоративне свято, чи ви хочете організувати новорічний банкет? Не знаєте де відсвяткувати важливу подію у житті підприємства? Надайте це кейтерингової компанії! Кваліфіковані співробітники кейтерингової компанії з легкістю знайдуть для вас підходяще приміщення, а також займеться його ефектним оформленням. Кожна дрібниця буде врахована співробітниками кейтерингової компанії, що в підсумку зробить ваше свято яскравим і незабутнім. Велику увагу слід приділити вибору меню. Деякі кейтерингові компанії можуть запропонувати приготування виняткових страв, що природно порадує ваших співробітників.

Кейтерингові компанії надають повний спектр послуг дозволяють провести невелике захід або яскравий тімбілдінг. Виїзне обслуговування з кожним роком стає все популярнішим, що природно позначається на конкурентній боротьбі. Використовуючи сучасні технології кейтерингові компанії, борються за нішу на ринку кейтеринг послуг.

Відомо, що спілкування співробітників в неформальній обстановці згуртовує колектив. Замовлення гарячих обідів на природу це чудова можливість для співробітників компанії налагодити дружні відносини. Для того, щоб відпочинок проходив ще активніше слід використовувати тематичні постановки в розробці яких вам допоможуть співробітники кейтерингової компанії. Професійні артисти і конферансьє різноманітять ваш відпочинок, і зроблять його незабутнім.

Тривале співробітництво між кейтерингової компанією і керівництвом підприємства це правильний, і що важливо фінансово вигідний крок на шляху до розвитку та процвітанню обох сторін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України