Новини

Як вибрати дитячий садок?

З кожним роком вибір дитячих садків істотно зростає. На тлі державних з’являється багато приватних установ, які дають можливість отримувати європейське обслуговування і якісні знання. Але достаток рішень провокує появу нової проблеми – який дитсадок вибрати. Розглянемо базові критерії, які допоможуть прийняти рішення на користь відповідного кандидата.

Територія

Якщо державні дитсадки знаходяться в зручних для міського жителя місцях – приватні в тихих районах. Установи віп сегмента і зовсім можуть розташовуватися в передмісті на просторій території в окремій будівлі. Така різноманітність дозволяє вибрати оптимальний варіант для себе, щоб вам було зручно добиратися, а дитина могла проводити день активно і з користю для себе.

У пріоритет краще ставити заміські дитячі сади з приватної територією, на яку сторонній чоловік потрапити не може. Це дозволить почувати себе спокійніше, адже малюк буде під наглядом і в цілковитій безпеці поки ви зайняті своїми справами. До того ж, ціни на приватний садок Соняшник не набагато більше, у порівнянні з державними, якщо брати до уваги те, що у муніципальних садках потрібно кожен місяць платити внески за хозтовари, ремонт приміщень, майданчиків для прогулянок і подібні речі. У приватному усе оплачується один раз і відношення до малюка значно краще.

Персонал

У таких установах повинні працювати досвідчені фахівці, які мають вищу освіту з ухилом на дошкільний розвиток. Завдяки цьому вихователь і викладач зможе знайти спільну мову з кожним вихованцем, звертаючись до нього ввічливо і без порушення особистісних кордонів.

Безпека – ще один важливий пункт, який в обов’язковому порядку потрібно враховувати. Якщо в державних садках за малюком дивляться вихователі – в приватних установах цю роль виконують спеціально навчені люди. Завдяки цьому малюк все своє перебування знаходиться в безпеці, що великий бонус для його батьків.

Ставлення

Вежливое і привітне ставлення персоналу зустріне малюка з порога і буде слідувати за ним весь час. Завдяки цьому йому легше звикнути до нового соціуму і адаптуватися до режиму дня. Коли з дитиною звертаються ввічливо і щиро бажають допомогти, всіляко дбаючи, дитині на підсвідомому рівні не хочеться шкодити. Як підсумок, такі взаємини виявляються продуктивними, міцними і здоровими. Діти бачать в педагогів і вихователів друзів, з якими можна не тільки пограти, але і провести кілька годин в процесі наполегливих занять за програмою дошкільного розвитку.

Режим дня

Такі установи працюють по Садковому режиму, де дитина протягом усього дня їсть, грає, навчається і відпочиває. Важливо, щоб графік складався досвідченим фахівцем, який знає потреби діток з кожної вікової групи. Завдяки цьому всім буде комфортно і цікаво.

Ці рекомендації допоможуть зупинити свій вибір на правильному дитячому садку, який виявиться оптимальним саме у вашому випадку. Період дорослішання для дитини – найкращий час. Воно більше не повториться, тому важливо дати йому можливість взяти від моменту все необхідне і захоплююче.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України