Здоров'я

Чому обвисає живіт і як це прибрати?

Думаєте, що в’ялість шкіри – це катастрофа? Не переживайте, це звичайна справа, яку можна виправити, доклавши до цього зусилля

Багато людей переживають, коли помічають, що їх живіт стає менш пружним, плоским і підтягнутим. Особливо це засмучує нас, представниць прекрасної статі, тому що, як би ми не старалися правильно харчуватися, обмежувати себе у шкідливої ​​їжі і, звичайно ж, займатися спортом, фігурі іноді нібито все одно. Живіт може ставати в’ялим зовсім з інших причин. Розповідаємо про них докладніше.

З яких причин обвисає живіт і що з цим робити?

Живіт може обвисати з кількох причин:

  • різке схуднення,
  • вагітність,
  • хронічний стрес.

Після пологів живіт може обвиснути через те, що шкіра не справляється з переростяженням, тонус шкіри не витримує такого навантаження, тому відбувається така ситуація. Якщо ж у новоспеченої мами було кесарів розтин і там залишився спаяний рубець, то шкіра може повиснути над зубцем у вигляді балкончики, в зв’язку з цим створюється ефект обвислого живота.

Також під час вагітності або набору ваги розтягуються м’язи живота і може з’являтися діастаз, що теж може приводити до того, що живіт стає великим, об’ємним, і ніякий спорт і фізичні навантаження не допомагають. У цей час на допомогу приходить пластична хірургія: діастаз можна вшити, м’язи живота теж, зайва шкіра забирається, після операції з’являється знову плоский і гарний живіт.

Хронічний стрес теж може стати причиною обвисання шкіри живота

Коли людина нервує, в його організмі посилюється вироблення гормону стресу – кортизолу, який може придушити роботу імунної системи. Через тривале перебування людини в стресовому стані об’єм вісцерального жиру зростає.

гарний та плоский житів - це реально!
гарний та плоский житів – це реально!

Якщо ви хочете схуднути з мінімальними «надлишками шкіри», то робити це треба в молодому віці (з віком тургор шкіри погіршується) і правильним чином: не різко, а гармонійно, зі спортом і правильним харчуванням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України