Новини з Австрії

Через масові акти вандалізму у Відні введено заборону на вхід на площу навколо пам’ятника Марії Терези

Відвідувачі в даний час активно святкують і гуляють на площі між віденським Музеєм історії мистецтв і Музеєм природознавства. Комітет з нагляду за історичними об’єктами Австрії скаржиться на вандалізм навколо статуї Марії Терези

На першому етапі він ввів заборону на вхід в зелені зони.

Влада б’є на сполох. У минулі вихідні на площі Марії-Терези, в Volksgarten, Burggarten і Heldenplatz відбувалися масові акти вандалізму. Представник комітету поскаржився на «розбиті шибки, забруднення історичних кам’яних фасадів, великі графіті на асфальтових поверхнях, незліченна кількість битого скла і металевих осколків у зелених зонах і значне збільшення кількості відходів».

Тому «як перший крок» адміністрацією введена заборона на вхід в зелені зони між музеями. В даний час влада повністю не виключає подальших заходів.

«Район Хофбург з розташованими тут громадськими об’єктами і музеями є важливим туристичним центром міста і, завдяки своїм зеленим насадженням, є місцем відпочинку віденців. Комітет з нагляду й охорони пам’яток докладає всіх зусиль для інтенсифікації переговорів всіх відповідальних осіб для досягнення поліпшення нинішньої нестерпної ситуації », – повідомили у прес-секретаріаті комітету.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України