Новини

Як встановити і запустити сонячну електростанцію

Сонячна енергія є одним із найефективніших джерел одержання альтернативної електроенергії. Вона доступна незалежно від пори року і легко перетворюється на необхідну електрику для дому. Вибір на користь сонячної електростанції дозволяє повністю забезпечити себе необхідним енергоресурсом.

Установлена СЕС (сонячна електростанція) працює на власника цілий рік і приносить неабияку користь. Вона підтримує роботу побутових приладів, комп’ютерної техніки, заряджає смартфони. Альтернативна енергія – справжнє джерело світла, тепла і комфорту. Купівля та встановлення системи не займає багато часу, головне – знайти досвідчених спеціалістів цієї справи.

Як здійснити монтаж сонячної електростанції

Річ у тім, що від правильного встановлення сонячних панелей і всіх комплектуючих залежить не тільки безвідмовна робота СЕС. Досвідчені спеціалісти проводять підключення в повній відповідності до технічних вимог і правил безпеки.

Компанія Solar Family спеціалізується у цій сфері та пропонує послуги експертного рівня. Вони включають:

  • проєктування та техніко-економічне обґрунтування, оформлення технічного паспорта;
  • професійний монтаж, який проводиться «з нуля і під ключ», що гарантує високий рівень безпеки;
  • пусконалагоджувальні роботи та введення системи в експлуатацію, контроль над роботою;
  • встановлення параметрів для максимальної генерації та енергоефективності сонячної станції.

Спеціалісти встановлюють все необхідне обладнання: сонячні панелі, систему кріплення, інвертор, електричний щит, захисний автомат, конектори. Вони також підключають кабелі та електрофурнітуру.

Інвертор оснащений незалежними МРРТ-трекерами, що надає додаткові можливості для встановлення сонячних панелей під різним кутом, в необхідному положенні й площині.

При виборі автономної сонячної електростанції в комплект входить також акумуляторна батарея, що надає можливості для повної енергонезалежності.

Гарантії на сонячні електростанції від виробника становлять у середньому 7 років.

Як замовити послуги

Зателефонуйте чи залиште заявку на сайті компанії Solar Family, і новітня СЕС електростанція буде встановлена на найвищому технологічному рівні. Експерти у цій справі забезпечать максимальні показники генерації і безперебійну роботу впродовж довгих років експлуатації. Компанія обслуговує різні населені пункти в Україні і надає повний спектр послуг для того, щоб всі охочі могли купити сонячні панелі і встановити сучасну енергосистему у своєму домі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України