Новини

Дерев’яна іграшка – ідеальна розвага для дитини

Дерев’яні іграшки асоціюються з часами, коли ще були маленькими наші бабусі та мами. Це ніби застарілий варіант розваги. Але тренд на усе давнє торкнувся і цієї сфери. Останніми роками батьки все більше обирають для дітей дерев’яні іграшки та все частіше відмовляються від пластику. Чому так сталось? На це є декілька причин.

Переваги дерев’яних іграшок

Пластикові іграшки зустрічаються на кожному куточку, вони продаються в усіх магазинах та мають доволі доступну ціну. Вони яскраві, привабливі, різноманітні. Але не дивлячись на це, батьки купують саме дерев’яні розвиваючі іграшки, хоч і ціна на них значно вища.

Розваги із дерева мають ряд переваг:

  • Екологічність. Деревина – це натуральний матеріал, який ніяк не може зашкодити навколишньому середовищу. Зараз люди починають все більше замислюватись над цим.
  • Безпека. Дерев’яні іграшки не викликають алергії та є абсолютно безпечними для дитини будь-якого віку. До того ж вони практично не бувають гострими. 
  • Догляд. Розваги із дерева не вимагають якогось особливого догляну. Їх можна просто помити під водою або використати мило, після чого витерти та продовжувати гру.
  • Довгий термін служби. На відміну від пластику, дерево дуже важко поламати. Воно міцне та може служити багато років.
  • Розвиток. Діти обожнюють дерев’яні іграшки. Вони привабливі, різноманітні, розвивають уяву та моторику.

При виборі між іграшками з пластику та дерева, однозначно варто зупинятись на другому варіанті. Дитина буде щаслива, а батьки спокійні.

По чому вибирати іграшки з дерева?

В першу чергу іграшки вибираються згідно з віком дитини на її вподобанням. Від народження та до року дітям цікаві брязкальця. Потрібно, щоб іграшка була яскрава та безпечна. Не мала гострих кутів та зручно бралась в маленьку ручку.

Після року і до двох дітям потрібен початковий розвиток. Вони вчаться все складати, вивчають навколишній світ, розвивають логічне мислення. Ідеально підійдуть для такого віку піраміди, гойдалки, лабіринти бізі борди.

З 2-х до 3-х років діти вже мають певні навики, тому можна купувати складніші ігри. Можна дивитись на сортери, шнурівки, пазли з декількох елементів, конструктори та інші розвиваючі розваги, які допоможуть підготуватись до садка.

В старшому віці, починаючи з 3-х років, дитина може вже сама обрати бажану іграшку. Батькам варто орієнтуватись на стать дитини та на вподобання. Для хлопчика купують різні потяги, машини, конструктори з дрібними деталями. Дівчаткам цікаві будиночки, мозаїки, різні кухні тощо.

Дерев’яна іграшка – це найкраща забавка для дитини в будь-якому  віці. Навіть дорослі часто обирають для вечорів з друзями настільні ігри з дерева. 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України