Новини

Як відрізнити оригінальну зарядку Apple для iPhone

Бренд Apple завжди відрізнявся від інших компаній сумлінним ставленням до деталей. Усі продукти від купертіновців являють собою високотехнологічні гаджети, кожен елемент яких виконаний на найвищому рівні. Тож всі девайси потребують відповідного ставлення під час експлуатації, а саме: використання оригінальних дротів та зарядних пристроїв для iPhone. Розповідаємо про деталі, на які слід звернути увагу, якщо ви хочете купити справжню зарядку для свого «яблучного» гаджета.

Коробка зарядного пристрою для айфона

Зверніть увагу на те, що оригінальний зарядний пристрій від Apple завжди поставляється в коробці. Підробки пакують таким чином доволі рідко, але й такі випадки трапляються. Справжня коробка, окрім того, що має чіткі шрифти, загорнута в акуратно запаяну плівку. Репліка ж майже на 100% буде закутана у розтягнуту блискучу пластикову обгортку з грубими швами. Також зверніть увагу, що сам адаптер загорнутий у матовий папір, який чітко, міліметр до міліметра, огортає його корпус.

Виделка адаптера

Усі оригінальні зарядні пристрої Apple відрізняються тим, що їх штиркові контакти сходяться по центру. Так виделка надійніше сидить у розетці й тримає з’єднання з живленням електромережі більш стабільно. Репліка ж обладнана стандартною прямою виделкою, яка до того ж має проміжки між пластиковою ізоляцією та металевими контактами.

Декілька слів про якість пластику

Що-що, а ось у якості матеріалів, які Apple використовує для своїх аксесуарів, компанію не дорікнути. Це завжди гладкий, міцний, блискучий пластик, всі елементи якого щільно поєднані між собою. Тому зверніть увагу на наступні моменти:

  • виріб лежить у руці доволі щільно, відчувається його вага та не відчувається пустоти всередині, відсутні будь-які люфти та проміжки між стиками елементів;
  • стики майже непомітні та знаходяться точно по центру;
  • відсутні будь-які задирки та залишки пластику – поверхня ідеально рівна;
  • усі написи чіткі, але виконані у блідому сірому кольорі (на копії це буде чорний принт, який простіше відрізнити на поверхні).

Навіть люксові копії не можуть досягнути рівня оригіналу по збірці, тож відрізнити їх буде нескладно.

USB роз’єм

Також зверніть увагу на роз’єм USB. В оригінальному виробі ви побачите:

  • контакти без задирок та зазубень;
  • рівні краї входу роз’єму;
  • наявність маркування всередині роз’єму;
  • конструкція впевнено сидить в корпусі зарядки, не «гуляє» й не тремтить.

Якщо ж перед вами репліка, то скоріш за все, мінімуму трьом з чотирьох пунктів вона не буде відповідати. Через це буде страждати якість і стабільність живлення.

Чим небезпечне використання неоригінального зарядного блоку

Слід сказати, що у самому по собі використанні неоригінальної зарядки від Apple немає нічого страшного. Вагу має лише те, щоб ви купили блок належної якості, через який у вас не згорить iPhone чи розетка, та який би виконував свої функції як слід. Але майте на увазі, що справжня «яблучна» зарядка подарує вам не лише приємний, але й дуже довгий досвід експлуатації, тож, скоріш за все, купивши оригінал ви навіть зекономите на дистанції.

Але це що стосується звичайних зарядних пристроїв. Якщо ж мова йде про адаптери, що підтримують функцію Fast Charge, то тут вже слід ставитись до свого вибору уважніше, тому що неякісні підробки можуть дуже швидко вивести з ладу батарею вашого айфона і сам смартфон.

Тож вирішувати вам, що краще: купити зарядний пристрій за 20$ сьогодні, чи витратити кошти на заміну батареї за 200$, купівлю нового девайсу за 500—1200$, чи взагалі наразити себе та свій дім на пожежну небезпеку. Тому обирайте товари якщо не від Apple, то від перевірених виробників, таких як Baseus, Veron, Hoco, Florence та інших і робіть це лише у сертифікованих магазинах.

Одним з таких є наш магазин CMAStore. У каталозі ви знайдете лише якісну продукцію від перевірених виробників по дуже вигіднім цінам, адже ми закупаємо більшість товарів напряму у фабрик та заводів Китаю, тож можемо гарантувати їх оригінальність, а також конкурентну ціну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України